Router adsl do 150 zł

jaki polecacie router adsl do 150 zł chce bezprzewodowo podzielić net24 na dwa komputery

może cios takiego? http://allegro.pl/item311721840_pentagr … t_qos.html

Router PENTAGRAM Cerberus ADSL Wi-Fi Lite 802.11g Polecam zdecydowanie sprawdza się doskonale nawet na duzych odległościach od centrali Sprawdzony przez wielu i przeze mnie Pełne zadowolenie Na allegro jest tych modeli sporo Nie promuje żadnego sprzedającego linki zamieszczam w celach informacyjnych by każdy mógł poznać jego specyfikacje 60 miesięcy Gwarancji!!

http://allegro.pl/item312287827_pentagr … _5lat.html

http://allegro.pl/item311722358_pentagr … t_qos.html

http://allegro.pl/search.php?string=ADS … &country=1

Telefon masz z TPSA czy z Netii? Jeżeli masz z Netii to routery które podał dekanet nie będą działać.

telefon mam z TP a internet z Netii na łączu TP

radzę ci dołożyć 50zł i kupić porządnego Linksys WAG200G-EU

http://www.skapiec.pl/site/cat/45/comp/178436

sprzęt tego producenta jest najmniej zawodny i przysparza najmniej problemów jego użytkownikom.

mam takie samo pytanie jak w temacie i myślałem kupić taki router http://www.allegro.pl/item312287827_pen … _5lat.html Też będę miał internet Netii na łączu TP więc chciałem zapytać czemu miałyby nie działać te pentagramy gdybym miał telefon Netii? Ja również słyszałem dużo pozytywnych ocen tego Linksys’a więc teraz nie mogę się zdecydować. :?

TO CO NAPISAł “DZIKIMUFLON” TO BZDURA SPRAWDZIłEM OSOBIśCIE WYKONAłEM WIELE KONFIGURACJI SIECI NA TYCH ROUTERACH I DOKłADNIE U UZYTKOWNIKóW NETII Są BARDZO ZADOWOLENI jEZELI NIE ZNASZ TEMATU NIE PISZ BZDUR ZADZWOń DO KONSULTANTA TECHNICZNEGO NETII TO POWIE CI CO TRZEBA ZMIENIć W USTAWIENIACH SłOWNIE DWIE RZECZY rOUTER MA MNóSTWO USTAWIEń WYSTARCZY TYLKO POCZYTAć LUB ZAPYTAć JAK USTAWIć JAK NIE WIESZ JAK NAPISZ DO MNIE POWIEM CI LUB PODEśLE ZRZUT EKRANU PRAWIDłOWO SKONFIGUROWANEGO ROUTERA MNóSTWO JEST NA TEN TEMAT W SIECI !!

wYSTęPOWAłY PROBLEMY POD VISTA OWSZEM WYSTARCZYłO TYLKO WPISAć STATYCZNY IP W KONFIGURACJI KARTY I NET śMIGA!!

WIEM CO MóWIE

DZIKIMUFLON ma racje, jeśli koleś ma kabel od netii (isdn) to ten router nie bedzie dzialal bo on dziala z Annexem A, a do łącz cyfrowych potrzebne są routery annex B

Ten i żaden inny. Mam go dałem, ok. 260 z 7 miesiecy temu. Teraz jest za 210. Ale sprzęt 1sza klasa. Zero zwiech. Mały. To… działają itd.

Zgadzam się z Tobą hackinside jeżeli ma ISDN AnneX B to działał nie będzie jezeli ma Annex A Działał będzie po zmianie paru opcji (2-3) Ale koleś nie napisał jakie ma łacze analogowe (Annex A) czy cyfrowe (AnnexB) dlatego moja odpowiedź dotyczyła sytuacji z Annex A.