Router Annex B

Witam. Moim dostawcą internetu jest Dialog. Posiadam modem ZXDSL 832CII który dostałem od operatora. Powiedziano mi , że aby mieć internet w laptopie oraz PC potrzebuję routera z annexem B. Czy orientuje się ktoś może jaki router z takowym annexem będzie kompatybilny z moim modemem? (Dodam tylko że mieszkanie w bloku nie jest jakieś wielkie i nie potrzebuję bardzo dużego zasięgu)

Wystarczy sam router bez modemu - mam też internet z dialogu i do modemu podłączony router (mój to Netgear WGR614). To modemy są z annex-em A (neostrada) lub B (dialog).

Też miałem ten problem kiedy ojciec prosił mnie żebym mu kupił dla niego Router pod Dialog. Po krótkiej wycieczce po mieście, przeglądnięciu sklepów internetowych najtańszy jaki znalazłem był chyba za 165zł. Więc kupiłem najtańszy Router DSL (za 75zł), podłączyłem do modemu, ustawiłem i działa. Minus bo dwa urządzenia muszą być włączone ale 100zł piechotą nie chodzi.

pawlik1992 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.