Router Asus rt-g32 przerywanie internetu

Witam!

Zacznę od tego że z pół roku mam już router asus rt-g32 i od początku ma taką wadę że przerywa internet tzn. np. przy sciąganiu pliku 800mb zawiesi się przy powiedzmy 60%, albo wyrzuca mnie z gier online,gg,skype etc. I tutaj mam pytanie bo powoli zaczyna mnie to wkurzac da się to jakoś naprawic??(dodam że rzecz dzieje się na komputerze, na laptopie też).

Proszę o Pomoc

Pozdrawiam.

Naprawić pewnie się da ale skoro piszesz że:

to najlepiej zanieś do serwisu, zamiast kombinować na własną rękę a skoro router masz od kilku miesięcy to wnioskuję, że to nowe urządzenie ze sklepu (nie odkupiony od kogoś), więc powinien być na gwarancji, czyli naprawa nic Cię nie kosztuje. W czasie naprawy urządzenia możesz z komputera stacjonarnego zrobić tymczasowy “router” i udostępnić połączenie sieciowe dla laptopa.

Pozdrawiam!

davidka ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mam taki sam router i ten sam problem :frowning: Wnioskuję, że nie jesteśmy jedyni, którzy męczą się z ciągłym tzw. “przerywanym” internetem. Davidka, jeśli w jakikolwiek sposób poradziłeś/aś sobie z tym ciągłym rozłączaniem to proszę napisz jak to naprawić. Możesz na gadu: 4819351. Za wszelką pomoc dziękuję ^^

Dodane 23.10.2010 (So) 15:06

Udało mi się to ogarnąć. Sporo osób zaczeło do mnie pisać więc podaję 2 rozwiązania, które mi pomogły :

1 (nie zawsze się udawało) - w menadżerze urządzeń wejdź w karty sieciowe i kolejno WYŁĄCZ i WŁĄCZ kartę sieciową

2 - przywróć ustawienia domyślne, zaktualizuj firmware routera, wyłącz firewall na routerze i odblokuj porty do każdej aplikacji jakiej używasz ;]