Router bezprzewodowy na WiFi

(Theegg1) #1

Zamierzam kupić router do dzielenia internetu z Neostrady. Mam laptopa i chciałbym móc bez problemu poruszać się po jednopoziomowym mieszkaniu. Jaki kupić? Czy da się bezproblemowo podłączyć? Proszę o rady.

(Tomasz206) #2

Temat często poruszany na forum. Większość napisze że najlepsze są ruterki Linksys(bo są :D)

(system) #3

polecam tego :http://www.allegro.pl/item280690613_router_adsl_wifi_pentagram_cerberus_adsl_wifi.html

mam taki identyczny router adsl wifi i laptopa i komputer i jestem bardzo a to bardzo zadowolony z niego daje głowę że ty też będziesz zadowolony z niego :slight_smile: sąsiadowi też taki zamontowałem niedawno i był też zadowolony routery pentagram rulez :slight_smile:

(Theegg1) #4

np. taki? Zauważam, że muszę chyba wziąć router z modemem, bo na wejście od modemu neo (usb) chyba żaden router nie ma.

KLIK

(system) #5

ten router co podałeś ma strasznie słabiutki zasięg jak na dom piętrowy

ma malutką antenkę ten co ci podałem wyżej ma lepszy zasięg :stuck_out_tongue:

(Bolo92) #6

Masz limit kasy ? czy nie ? zależy żeby dobrze chodziło.

(Theegg1) #7

limit kasy - max 150 zł. Oczywiście z niższej półki mile widziane. Dom jest jednopoziomowy, mieszkanie.

a ten KLIK?

(Bolo92) #8

Nom fajny :slight_smile:

QOS na piorytetach to na dwóch kompach przydatne :slight_smile: Oczywiście albo ktoś by CI musiał skonfigurować albo wiele czasu poświęconego na konfigurację poznanie i google.

antenka odkręcana ;] jakby nie łapało to zawsze mini antenkę.

Google i jego opinie, czy się wiesza itd., poszukaj sobie niższej ceny może znajdziesz.