Router blokuje gg i wirtualną Polskę

Witam.Nabyłem router D-link DIR-600 i mam taki problem.Nie mogę zalogować się do gg, a po drugie nie działa mi strona Wirtualnej Polski.O ile mogę zrozumieć,że router zablokował port gg, to z czym może być problem, jeśli chodzi o wp.pl? Z góry dzięki za odpowiedź

Rozumiem że został zakupiony sprzęt używany.

Wchodzisz do panelu routera, szukasz czegoś jak “Access restrictions” lub podobnie. Tam usuwasz wszystkie ustawione restrykcje. Ewentualnie możesz go w ogóle cofnąć do ustawień fabrycznych (szukaj dziurki RESET, trzeba wcisnąć czymś cienkim przycisk który jest wewnątrz) i skonfigurować od początku.

Prawidłowo skonfigurowany router nie powinien nic blokować, o ile nie wprowadzisz mu żadnych restrykcji.

Blokuje tylko tę jedną stronę ? czy wszystkie strony www.

Może padły Ci DNS-y.

Witam, przepraszam,ze tyle czasu nie pisałem.Sprzęt jest nowiutki.

Jak wyłączyłem wbudowane w router firewalla, to wszystko śmiga.Blokowało tylko stronę WP

Pojawił się nowy problem.Z PC który jest podłączony kablem do routera (windows XP) chciałem udostępnić pliki laptopowi który łączy się przez wifi( windows 7).Niestety laptop widzi tylko router.Grupy robocze takie same, zapory wyłączone, komputery mają rożne nazwy.Co może być nie tak?

Witam,

posiadam router d-link DI-524 i wszystko działało poprawnie, aż do wczoraj. Nie mogę wejść na jedną stronę, na którą wcześniej wchodziłem. Wyskakuje komunikat, że nie może się połączyć ze stroną. Dodam że łączę się bezprzewodowo z laptopem.

Jak łączę się z netem przez iPlus jest ok, jak przez Router (do routera jest Aster podłączone).

Bardzo proszę o jakąś radę jak mam sobie poradzić.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam