Router czy musi mieć wifi

Kasiu m ja wczoraj gdy sprawdzałem wifi w lapku czy działa to na telefonie mom zrobiłem hotspot wifi i laptop ściągał z mojego telefonu wifi o to mi chodziło. Napisałem to że sprawdzałem czy w laptopie działa wifi. i teraz kumopel chce kupić ruter bo ma tylko na kompie internet a z lapka chce się łączyć przez wifi i z tego musi mieć ruter i własnie nie wiem w jakiej częstotliwości karta wifi ściąga co jest w lapku teraz chyba rozumiesz kolego

Teraz doskonale rozumiem, kolego… Mam na imię Łukasz :D.

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=ASUS+RT-N10U+tomato Dobry, stabilny. W tych aukcjach urządzenia pod kontrolą TOMATO.

Warto byłoby też skontaktować się z dostawcą internetu czy aby nie będzie problemów z rozdzieleniem łącza na więcej niż jedno urządzenie.

:roll:

może udostępnić internet przez wifi bo ściąga wifi ale jest za słaby sygnał bo on antene ma na dachu i jest słabuitki sygnał i nie połaczy przez wifi. najlepiej kupić router o częstotliwości b/g/n to chyba najpewniejszy

Przyjrzyj się routerom asusa raz że są proste w konfiguracji (nie trzeba byc specjalistą),po drugie jak masz nawet słabe łącze to masz funkcje Ai radar,która kieruje sygnał dobrej jakości w strone urządzeń sieciowych