Router D-Link blokuje strony?

Cześć,

mniej więcej dwa tygodnie temu podłączyłem nowy router d-link i korzystam z niego tylko na jednym komputerze, czasami też na telefonie. Mniej więcej dwa dni temu przestały mi się wyświetlać niektóre strony, np. allegro, potem jakieś strony z serialami, a dzisiaj nawet google (w chrome: nie odnaleziono serwera itp.). Nie wiedziałem co robić, myślałem, że to może wirus, ale avast nic nie znalazł. W końcu najzwyczajniej w świecie zresetowałem router i wszystko działa bez zarzutu (zobaczymy jak długo…) - jak sądzicie, co może być tego przyczyną i jak to mogę zwalczyć?

Nic się nie dzieje, nieraz trzeba router zresetować poprzez odcięcie zasilania i sygnału i ponowne podłączenie sygnału i napięcia i gra do następnego razu.

Ale kiedy wczoraj zresetowałem, to pierwszą stronę mi zablokował już po godzinie… Czyli nie da się z tym nic zrobić

To zresetuj go twardym resetem, ponownie go skonfiguruj i zobacz.

Dalej to samo… Dzwoniłem do pomocy technicznej, tam powiedzieli, że to jest niemożliwe, żeby to router blokował, ale nie mieli pomysłu co by to mogło być innego.