Router D-Link DSL-G604T - zawieszanie

Mam taki problem zawiesza mi się często Router to znaczy nie da się otworzyć żadnej strony, ale gg chodzi, gdy wyciągnę kabel z gniazda telefonicznego i włączę z powrotem to nic nie pomaga to wtedy robię restart Routera i wszystko wraca do normy. Na początku jeszcze miał problem z przydzieleniem numeru IP i jednemu komputerowi przydzielił a innemu dał jakiś numer dziwny i w ogóle nie miał połączenia z tym komputerem, ale przełączyłem na ręczne ustawienie IP i na razie jest ok. a karty sieciowe mamy takie D-Link DWL-510

I bardzo mi to utrudnia życie, co możecie mi poradzić w takiej sytuacji?

Ustawienia Routera brałem ze strony producenta i mam ustawione tak jak pisało, ale parę opcji nie mam w ogóle to może mam starsze oprogramowanie Routera. :frowning:

mozliwe ze przydalo by się zaktualizowac soft wtym routerze popatrz czy da sie zrobi cos takiego w tym modelu i czy producent udostempnia nową wersje bo w wielu routerach jest to praktykowane i przez aktualizaczje softu eliminuje sie błedy jego typu zawieszanie itp :slight_smile:

Na stronie coś jest http://www.dlink.pl/?go=gNTyP9Cip9RLIC4 … 7pxCNB/okB , ale jak ściągnąłem to się okazuje chyba, że ta wersja nie jest taka 2.0040610, bo w PDF-je jest, że 2.0040618 a ja mam, 618 więc chyba nic nie da jak wgram?

A to drrugie to co to jest Firmware-Sources according to GPL?

NO mam nadzieje, że już po kłopocie już się nie zawiesza przynajmniej na razie.

Wymieniłem aparat telefoniczny na inny i jest OK. zastanawiałem się jeszcze nad filtrem.

A z tym telefonem to było tak, że on miał w sobie baterie na potrzymanie pamięci i były słabe to może była przyczyna.

:smiley: :smiley:

mi ten router blokuje czasami port 80 :? taka jego natura

Porownałem z requestem jakimstam znacznie starszym i sprawdził sie

Request sie nie wiszał przy tym porcie a dlink TAK :frowning:

A czy wasze ruterki piszczą??? Bo mój tak.

Mój G604T też piszczy.

Co do softu. Ja wgrałem soft ADSL2+ z września (jest też z grudnia…) Chodzi całkiem całkiem. Można go znaleźć na ftp.dlink.ru :wink: