Router D-Link i speed touch neostrady

Witam,

Mój problem jest następujący - posiadam router D-Link D524 Wireless G i niestety modem “neostradowy” Speed Touch… Nie wiem czy obie te rzeczy da się w jakiś sposób pogodzić - nie wydaje mi się… Spróbowałem podłączyć router po prostu do kompa i chciałem, żeby połączenie internetowe przechodziło z kompa stacjonarnego na router i tak bezprzewodowo do laptopa - ale tak się chyba nie da. Jakieś rady? Czy switch może mi jakoś pomóc ? Czy muszę mieć koniecznie jakiś inny modem do neo? Bo to raczej nie wchodzi w grę… Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.

Ja mam Router ADSL i z niego 4 kable do kompów.

W sprzedaży też są routery WIFI do których możesz też podczepić kabel i zapiąć nim stacjonarny komp.

Neostrada wymaga Routera ADSL

A czy tak się da? - podłączyć router po prostu do kompa, żeby połączenie internetowe przechodziło z kompa stacjonarnego na router i tak bezprzewodowo do laptopa?

Jakbyś udostępnił połączenie to raczej by poszło(odpowiednia konfiguracja) ale to by było właściwie to samo co połączenie ad-hoc między stacjonarnym i lapkiem no i stacjonarny kiedy włączony-laptop ma neta, kiedy wyłączony laptop ni ma neta.

Dlatego ja bym kombinował z modemem na wyjście RJ-45.