Router D-link PROBLEM!

Witam wszsytkich mam problem z routerem D-link 504G/TX DSL otoz mam podlączony router do xboxa360 i do komputera tak ze mam neta i na konsoli i na kompie i gdy wylanczam monitor od komputera i robie cos na konsoli gram np , i caly czas jestem zalogowany w usludze xbolive to wszszystko jest ok do czasu az niewlacze komputera tz monitora to wtedy automatycznie net mi sie rozlancza i na konsoli automatycznie jest wylogowanie i na kompie przez jakies 30s nie ma internetu w tym czasie na pasku u dolu ekranu koło ikonki zegara pisze komunikat ze WYSTAPIL KONFLIKT ADRESÓW IP to co znaczy ? mam modem z netii jeszcze skonfigurowany ale modem mam odlaczony i wtym czasie niemoze byc zadncyh konfliktow urzadzen to raz a dwa ze w ustawieniach internetu wszystko jest automatycznie podane ip,adres pod sieci ,brama itp jest na auto wiec wydaje mi sie ze nie moze byc zadnych konfliktów jezeli chodzi o adresy it sprawdzalem tez ze w menadzer urzadzen i wszystko ok ustawilem karty sieciowe tak zeby nie wylanczaly sie gdy potrzeba jest zaoszczedzic energie wiec to nie to ,aha i dodam jeszcze ze robilem formata wczoraj i nie instalowalem zadnych sterownikow do routera ani nie usatwialem go ( ustawialem tylko raz przy kupnie ) i dziala poprawnie dopuki jak mowilem nie wylaczy sie monitora i po kilkunastu minutach sie wlonczy z powrotem to net sie rozlancza o co chodzi prosze o pomoc bo to staje sie flustrujace jak w tym czasie neta mam wlaczonego na xboxie a na kompie cos mi sie sciaga a jak chce zobaczyc ile sie sciagnelo to mi sie rozlancza wiec prosze goraco o pomoc

WESOLYCH SWIAT ZYCZY BOGDAN Z OPOLSKIEGO

Masz nieskonfigurowany (lub że skonfigurowany) router po prostu, weź instrukcję i poustawiaj parametry. Ewentualnie ustaw w ustawieniach karty sieciowej inny adres np 192.168.1.4 itp, ale może to nie pomóc i zacznij od routera.

Masz po prostu wyłączony router w D-Lumpie (na przyszłość unikaj tej marki).

Albo ustawioną ręczną adresację na każdym urządzeniu.

Konflikty występują wyłacznie w trybie Auto.

Wyłącz DHCP i skonfiguruj na sztywno.

Jak mam wlaczyc DHCP prosze o pomoc jestem zielony w tych sprawach