Router do NEO na duży dom

Zastanawiam się nad zakupem routera do neostrady, posiadam Linksys model WAG54G lecz on mi nie wystarcza gdyż w moim domu (3 poziomy) często traci zasięg lub jakoś dziwnie się zacina czyli np na 1 komputerze działa internet a na drugim który idzie po wi-fi już nie i trzeba wtedy zrestartwoać router co jest irytujące. Czy z jakimś lepszym modelem będzie podobny problem z tym rozłączaniem neo czy bedzie już ok?

Może coś polecicie bo ja się na tych routerach nie znam.

Do 500 zł.

Raczej nie powinieneś mieć takich problemów na tym routerze… Możesz spróbować modelu WAG325N ale myślę, że dużo to nie zmieni.

No właśnie mam taki problem z tym routerem np na jednym pc ktory jest po kablu do routera moge grać, a jak włacze komputer pietro nizej to mi sie tam nie laczy z siecia i trzeba zresetowac router i to mnie wlasnie irytuje… I jeszcze takie cos mi sie robi ze jak gram po sieci i wylacze gre to mi sie strony www nie chca otwierac… :expressionless:

Nie znam twojego routera ale z tym typem radia powinien chodzić bez zarzutów.

Belkin N1 Vision i Belkin N1. Co do zasięgu to Belkiny sprawują się znakomicie. Używam wersji 802.11g i co do jakości syganłu nie mam zastrzeżeń.

A problem z tym rozłączaniem się internetu da się jakoś naprawić na tym routerze?