Router do NEO na duży dom


(Roborobak) #1

Zastanawiam się nad zakupem routera do neostrady, posiadam Linksys model WAG54G lecz on mi nie wystarcza gdyż w moim domu (3 poziomy) często traci zasięg lub jakoś dziwnie się zacina czyli np na 1 komputerze działa internet a na drugim który idzie po wi-fi już nie i trzeba wtedy zrestartwoać router co jest irytujące. Czy z jakimś lepszym modelem będzie podobny problem z tym rozłączaniem neo czy bedzie już ok?

Może coś polecicie bo ja się na tych routerach nie znam.

Do 500 zł.


(Djkilof) #2

Raczej nie powinieneś mieć takich problemów na tym routerze... Możesz spróbować modelu WAG325N ale myślę, że dużo to nie zmieni.


(Roborobak) #3

No właśnie mam taki problem z tym routerem np na jednym pc ktory jest po kablu do routera moge grać, a jak włacze komputer pietro nizej to mi sie tam nie laczy z siecia i trzeba zresetowac router i to mnie wlasnie irytuje... I jeszcze takie cos mi sie robi ze jak gram po sieci i wylacze gre to mi sie strony www nie chca otwierac... :expressionless:


(Tymczasowy) #4

Nie znam twojego routera ale z tym typem radia powinien chodzić bez zarzutów.

Belkin N1 Vision i Belkin N1. Co do zasięgu to Belkiny sprawują się znakomicie. Używam wersji 802.11g i co do jakości syganłu nie mam zastrzeżeń.


(Roborobak) #5

A problem z tym rozłączaniem się internetu da się jakoś naprawić na tym routerze?