Router do 'radiówki'

Witam.

Zmieniłem dostawcę neta. Teraz Internet mam podłączony do routera (tp-link td-w8961nd) do portu lan. Nie znam się na tym, ale chyba teraz ten router działa bardziej jako AP. Problem w tym że router po kablu ma jakieś problemy z uploadem (po wifi jest ok) i podobno nic nie da się już z tym zrobić.

Chciałbym zapytać jaki router będzie najlepszy w mojej sytuacji? Do tej pory miałem routery ADSL ze względu na neostrade, ale teraz nie wiem na co zwracać uwagę.

Polecicie coś niedrogiego?

Proszę o pomoc

Wystarczy zwykły router DSL, http://www.x-kom.pl/p/216787-router-asus-rt-n12-plus-300mb-s-b-g-n-4xssid-repeater.html

Jeśli chciałbyś z modemem ADSL to np TP link 8968 z możliwością przełączenia portu LAN - WAN. 

ADSL niepotrzebny.

Ważne aby ta radiówka dobrze działała. I żeby sygnał wifi był dobrej jakości. Na obecnym tp linku jest dramat…

Sieć bezprzewodowa na pewno nie będzie sporo mocniejsza, ten Asus ma typowe anteny po 5dBi i standardową moc 20dBm EIRP. Ale możesz go wykorzystać jako główny router, a TP linka jako dodatkowy Access point w miejscach gdzie zasięg WiFi jest słaby.