Router Fritz nie widzi białego kabla od internetu, takiego z anteną. Niemcy

(kulka123) #1

Witam, mam problem, kupiłem internet 100 mb, od kabel deutschland, niby miał ktoś mi to podłączyć a okazało się, że paczka jest na poczcie a w  niej router i reszta rzeczy. Próbuje sam podłączyć ale coś nie idzie, podłączone jest okej, sterownik zainstalowany, mogę zalogować się na router. Ale to tylko tyle, internetu nie ma, gdy zaloguje się na router mam opcję diagnostyki, no to wykonuję ją, ale ciągle piszę, że ten biały kabel nie jest podłączony i "proszę czekać". Może uda mi się zrobić zdjęcie.

(MrKsardes) #2

Możesz zrobić zdj?

(kulka123) #3

Zdjęcia

(ADR1991) #4

A w ogóle dostawca wysyła jakiś sygnał po tym białym kablu? Ten Twój dostęp do internetu został aktywowany?

(kulka123) #5

ciężko mi powiedzieć, ponieważ ani nie znam niemieckiego dobrze ani nie ja to zakładałem. Na instrukcji jest aby na końcu zarejestrować się na tym całym kabeldeutschland, ale jak mam to zrobić skoro nie mam internetu, tzn teraz to zrobiłem bo łącze się z jakimś hotspotem na 30 min tylko, ale mimo to nie dziala. Jutro może uda mi się z kimś pójść do nich ale chciałem się tylko spytać tutaj czy może gdzieś wina leży po mojej stronie, ogólnie to oni mieli przyjść podłączyć ale okazało się, że paczka z tym jest na poczcie, i mieli dzwonić do znajomej, żeby się umówić na podłączenie ale też nikt nie dzwonił