Router i modem LTE - czy będzie ok?

Noszę się z zamiarem używania LTE - muszę więc zakupić router/modem czy np. coś takiego: Router DOVADO 3GN i MODEM LTE HUAWEI E3372s-153 4GB - będą poprawnie funkcjonowały?

Jeśli byłby by jakieś lepsze zestawy proszę o info.

Dzięki.

Problem jest taki czy DOVADO 3GN obsługuje HUAWEI E3372 ? Zdaje się , że w tej “materii” są kłopoty .

http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-14_TL-MR3420.html

Będzie działał. Dovado to generalnie b.dobre routery, nie będzie potrzeby stosować huba aktywnego jak np w niektórych TP linkach. Kolegi wyżej nie słuchaj, takimi odpowiedziami zaniża tylko poziom forum.

Ewentualnie możesz rozważyć router lte np Huawei b593.

KAZDAN63,  nie bardzo rozumiem to co napisałeś? - po co link do Tp-Linka? :stuck_out_tongue:

Longhorn2009,  zestaw podany przezemnie to koszt ok. 175zł. a Huawei B593 to koszt ok. 400zł. więc ponad 2x więcej :slight_smile:

Router kolegi jest droższy, w wersji v1 tego TP linka były problemy z prawidłowym zasilaniem modemów. Niektóre starsze modele przy słabszym zasięgu przekraczają standardowy amperaż przewidziany dla USB i występują niestabilnosci. Jeden router to większa wygoda, z reguły także użytkownicy największe prędkości osiągają przy routerach lte. Jeśli nie możesz dołożyć to bierz swoją propozycję. E3372 to udany model. Z zasięgiem nie ma problemu jeśli dany operator ma dobre pokrycie bts-ami.

Kto tu zaniża poziom forum to nie chcę mówić . Wystarczy poczytać na internecie . Ale najpierw to trzeba chcieć tj. “wygnać” z siebie lenia “drogi” Longhorn2009 .

TP-LINK TL-MR3420 to ja znam , bo działa co najmniej u 4 znajomych , a ty pewnie tylko z opowieści .

Co takiego ciekawego pisze na tym internecie? O jakim leniu mówisz? Jeśli już zacząłeś temat to pisz konkretnie a nie zarzucasz mi coś sam nie wiesz co.

Bieda ! GOOGLE nie działa ? Co jeszcze podać na tacy ?

Czyli oczerniać osobę tylko potrafisz. Powodzenia w życiu z taką postawą! Typowa wypowiedź na poziomie gimnazjalisty.

Kazdan, co temat to bzdury piszesz, po co ty się w ogóle udzielasz ?

Jakie niby są kłopoty ? 

Będzie OK. http://www.dovado.com/en/modemshttp://yagi.pl/markowy-router-dovado-modem-huawei-e3372-p-2248.html?osCsid=7a7378c111bd71c613106ca24aaffcf1 .

 

Ludzie po różnych “elektrodach” piszą , że tak znowu “różowo” nie jest .