Router - jak połączyć się z neostradą?

Kupiłem modem NETGEAR Wireless-G 54 ADSL2+ Modem Router i mam problem, gdyż po podłączeniu go do pc stacjonarnego za pomocą kabla Ethernet nic nie łączy mi się z netem. Mam neostradę TP i modem F@st 800. Jak wszystko podłączyć, żeby to działało tzn żeby net był na laptopie i na pc? Potrzebuję tego modemu od neostrady w ogóle skoro mam router ADSL2+???:confused: Gdzie wpisać nazwę użytkownika i hasło od neostrady aby się połączyć bezprzewodowo przez ten router do internetu? Prosiłbym o dokładny opis.

Jeżeli ruter który kupiłeś jest nowy powinieneś mięć instrukcje gdzie bedzie odnośnik do http:\ nastepnie wprowadzasz dany odnosnik i przechodzisz do stronki konfiguracyjnej ta nanosisz parametry z instukcji

Nie potrzebujesz już starego modemu, bo jest on wbudowany w router.

Co prawda mam inny (Linksys’a), ale pewnie obsługa wygląda podobnie.

Dane wpisujesz w ustawieniach routera (u mnie wpisuję odpowiedni adres w przeglądarce) i tam wszystko ustawisz. A na kompie i laptopie tylko konfigurujesz połączenie z routerem (a nie z Neostradą).

Nie wiem co zrobiłem ale nie świeci mi się lampka od wireless na modemie:/ power i dsl tak ale nie wireless:/

Może w konfiguracji routera trzeba ustawić dostęp wi-fi (hasło itp.)