Router Linksys warty uwagi?

Potrzebuje pilnie kupić router do Netii i znalazłem taki Linksys WAG160N-EU http://www.vobis.pl/oferta/sieci/router … 0n-eu.aspx czy jest on warty uwagi?

I jeszcze jedno pytanie czy jakbym kiedyś zmienił Netie na sieć osiedlową to będzie szło go wykorzystać np podpięcie kabla osiedlowej sieci do portu 1 a komputer do 2 a laptop bezprzewodowo.

xa40 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

mam ten router i mam mieszane odczucia z nim. na początku było wszystko super na stacjonarnym i lapku chodził internet wyśmienicie, później coś zacząłem grzebać żeby ustawić aby wi-fi było w standardzie N i coś chyba zepsułem bo teraz wi-fi mi się nie połączy dobrze dopóki nie odłączę routera od prądu i nie włączę znowu, w dodatku jak są oba włączone to rozłącza laptopa. nie wiem może jak bym nic nie przestawiał było by dobrze. ale router ma bardzo dobry zasięg, mam go na całym podwórku, ok 40m od domu, aha i dosyć mocno się grzeje ale ogólnie mogę go polecić

Hej,

Według mnie tak. Ogólnie produkty LinkSys’a są świetnym sprzętem. I w jednym z testów w pewnym czasopiśmie komputerowym zajął on dość wysoką 6-tą pozycję. Największymi jego minusami był brak obsługi pasma 5 GHz oraz brak wsparcia dla technologii VoIP. Ale transfery i zasięgi wypadły naprawdę dobrze. :slight_smile:

Niestety nie bardzo. Router do Neostrady/Netii to routery z modemem ADLS, natomiast do sieci osiedlowych stosowane są routery DSL. :expressionless:

Pozdrawiam,

Dimatheus