Router Netiaspot [Zapora Sieciowa problem]

(Mocgitaryelektrycznej) #1

Mam problem z zaporą sieciową, nie mam możliwości zmiany ustawień zapory sieciowej 

powinienem mieć takie okienko w tej koparce

No ale nie mam. Chce to ustrojstwo wyłączyć (minimalne) bo mam problem z postawieniem serwera w 7 days to die i kumpel nie może dołączyć. ,,Otwierałem" porty 25001,25002,25003,26900 czyli wszystkie od 7dtd, w tcp i udp lecz porty dalej są zamknięte. W zakładce przekierowanie portów wszystko ma status aktywne, lecz gdy dodaje port, nowy port ma status ,,rozwiązywanie" po odświeżeniu jest aktywne. Przepraszam jak napisałem to chaotycznie. Ale spędziłem właśnie 4 godziny w google i nie znalazłem odpowiedzi i jestem gotów roztrzaskać netiaszrota siekierą. Dzwoniłem do netii mieli oddzwonić ale nie zrobili tego więc zakładam temat. Hamachi nie działa również. Serdecznie pozdrawiam.

(skrzypek) #2

Z samego prawego brzegu Twojego screen’a masz “przegląd”, a obok  “kontrola dostępu”. Może tam coś jest?

(Mocgitaryelektrycznej) #3

Przegląd zapory jest po prawej, po lewej przegląd panelu. To nie to. Patrzałem wszędzie gdzie sie dało pozatym.

(skrzypek) #4

Sprawdź pod inną przeglądarką.

(Mocgitaryelektrycznej) #5

To też sprawdzałem, bez skutku.

(Łukash) #6

Załoguj się na konto admina. User: admin , hasło: admin_netia

Pojawią się niedostępne teraz opcje i właściwe okienko.

(Mocgitaryelektrycznej) #7

Port 26900 is open 

To najpiękniejsze zdanie jakie przeczytałem. Dziękuje za pomoc! Temat rozwiązany i mam nadzieje że komuś pomoże. Btw nie wiedziałem że mogę zalogować się w ten sposób. Dzięki i pozdrawiam.

(Łukash) #8

Potwierdzam że netiaspot to ustrojstwo jakich mało ;), uprzedzam że konto admina nie daje pełnej kontroli nad spotem bo…jest jeszcze zablokowane przez netie (netia ma zdalny dostęp) konto superadmina i aby się do niego dostać spota trzeba rootować :wink: