Router - Pomoc

(Mistrzu 2006) #1

Mam takie skromne pytanko.

Potrzebuje router do 100 zl. Chodzi mi tylko o podlaczenie 2 kompow do neta. Bez zadnego wi-fi. I czy te programowanie routera to potrzeba tylko plyte do niego wgrac? czy cos jeszcze trzeba grzebac?

(lazikar) #2

Zależy jaki masz internet, czasami trzeba ustawić router przez stronę www.

(Marekglapa) #3

Podaj jakiego masz dostawcę internetu. Konfiguracja routera przez dołączona oprogramowanie nie jest najlepszym pomysłem. Najlepiej wejść w menu konfiguracyjne routera (przez przeglądarkę WWW) i poustawiać wszystko samemu.

(Mistrzu 2006) #4

Internet mam z netii .

(Marekglapa) #5

Na linii TPSA czy Netii (jaki masz annex A czy B)?

(Mistrzu 2006) #6

wiesz co nie zabardzo kojarze o co chodzi z tym annex'em ;/ Sory ale niezabardzo sie na tym znam ...

(Waldekstar32) #7

kup router przewodowy Pentagram Cerberus P6311-072. Kosztuje ok 65zł. W opinii internautów jest bardzo dobry. Świetnie się nadaje do neostrady i net24.Jest idealny dla tych, którzy zaczynają przygodę z domowym internetem. Sam go posiadam od paru tygodni. Ani razu się nie rozłączył i szybko się synchronizuje po podłączeniu do zasilania. Mam orange freedom 1MB. W sprawie annexu zadzwoń do netii z zapytaniem. Podejrzewam, że to będzie B. Jak już zdecydujesz się na niego to bardzo dokładnie czytaj instrukcję zainstalowania, podłączenia i konfiguracji przez internet, która jest dołączona na płycie i w książce. Mała rada, gdy podczas konfiguracji przez internet nie będzie chciało połączyć z serwerem, to kliknij ikonkę "odśwież"