Router - Pomoc

Mam takie skromne pytanko.

Potrzebuje router do 100 zl. Chodzi mi tylko o podlaczenie 2 kompow do neta. Bez zadnego wi-fi. I czy te programowanie routera to potrzeba tylko plyte do niego wgrac? czy cos jeszcze trzeba grzebac?

Zależy jaki masz internet, czasami trzeba ustawić router przez stronę www.

Podaj jakiego masz dostawcę internetu. Konfiguracja routera przez dołączona oprogramowanie nie jest najlepszym pomysłem. Najlepiej wejść w menu konfiguracyjne routera (przez przeglądarkę WWW) i poustawiać wszystko samemu.

Internet mam z netii .

Na linii TPSA czy Netii (jaki masz annex A czy B)?

wiesz co nie zabardzo kojarze o co chodzi z tym annex’em ;/ Sory ale niezabardzo sie na tym znam …

kup router przewodowy Pentagram Cerberus P6311-072. Kosztuje ok 65zł. W opinii internautów jest bardzo dobry. Świetnie się nadaje do neostrady i net24.Jest idealny dla tych, którzy zaczynają przygodę z domowym internetem. Sam go posiadam od paru tygodni. Ani razu się nie rozłączył i szybko się synchronizuje po podłączeniu do zasilania. Mam orange freedom 1MB. W sprawie annexu zadzwoń do netii z zapytaniem. Podejrzewam, że to będzie B. Jak już zdecydujesz się na niego to bardzo dokładnie czytaj instrukcję zainstalowania, podłączenia i konfiguracji przez internet, która jest dołączona na płycie i w książce. Mała rada, gdy podczas konfiguracji przez internet nie będzie chciało połączyć z serwerem, to kliknij ikonkę “odśwież”