Router rozłącza internet UPC

Jak w temacie, jak włącze utorrenta, żeby się ściągało, to co chwile wyłącza się internet. Jeśli modem mam bezpośrednio do komputera podłączony a nie routera to jest wszystko wporządku.

Posiadam roueter Pentagram Cerberus P 6381-1.

Najwyraźniej router nie wyrabia. Spróbuj ograniczyć maksymalną liczbę połączeń w uTorrencie.

Wcześniej miałem z Dialogu i wszystko chodziło bardzo dobrze.

Tej samej prędkości?

Tamten był 10Mb.

Ale zauważyłem że jak podłączam modem do routera to diody zmieniają kolor z zielonego na pomarańczowy więc coś z routerem jest nie tak.

Mam pytanie jeszcze jedno:

Mam modem cisco EPC3212, teraz jest podłączony bezpośrednio z komputerem i jedna dioda dokładnie DS świeci się na pomarańczowo. Czy to jest dobrze czy dzwonić do UPC ??

Dzisiaj znalazłem plik który ściąga się prawie z moją maksymalną prędkością - 1,5Mb/s, ale przez modem, i ta prędkość jest stabilna utrzymuje się cały czas na tym samym poziomie. Jak przełącze internet na router to prędkość mam tak ok. 600Kb/s, ale jest to chwilowe za chwile spada do 10, później rośnie np. do 300 i znów spada - ogólnie ciągle skacze i nie osiągam takich prędkości jak przy połączeniu bezpośrednim. Czy to znaczy, że router jest za słaby lub nie jest odpowiedni do internetu przez światłowód ?? Bo jak miałem internet przez kabel telefoniczny to przy prędkości internetu 10Mb, średnio miałem 400-600 Kb/s.