Router TP Link a Modem ADSL DIALOG PROBLEM

Witam wszystkich forumowiczów. Mam następujący problem. Dostałem zadanie skonfigurowania sieci bezprzewodowej Wi-fi. Mam router TP LINK TD-W8950ND na Aneksie A, a łącze jest na Dialogu (czyli chyba aneks B ;/). Do tego mam chiński modem ADSL (kabel) od Dialogu. I tu problem : czy jest jakaś możliwość podłączenia routera do modemu Dialogu, żeby sygnał internetu szedł do modemu a dalej to już wi-fi wszędzie gdzie tam się chce. Czytałem w jakimś wątku że jeżeli podłączymy router do modemu to nieważne są aneksy routera i wszystko powinno działać. Faktycznie : sieć wi-fi niby stoi, na routerze nie pali się dioda ADSL a po połączeniu laptopa z siecią mam ograniczony dostęp. Co robić ? Pozdrawiam

co do anexów A to linia analogowa B natomiast cyfrowa jeżeli łącze masz od TP do zapewne masz A , co do konfiguracji nie pamiętam dokładnie ale trzeba było poprzestawiać 2 rzeczy w konfiguracji i powinno działać jak sobie przypomnę to napisze co dołącz na ADSL to potrafią łączyć się kilka minut

mniej więcej powinny wygląda tak ustawienia t-plinka

Annex A

VPI 0

VCI 35

czyli wybierasz PVC2

Encapsulation PPPoA

Multuplexing VC UBR

Właśnie Modem jest na anexie B a router wifi na anexie A. Jak to podłączyć żeby przepuścić internet przez router ? Router stawia sieć ale nie ma połączenia z internetem.

A może jest jakaś możliwość zmiany anexu w tym routerze, żeby puścić sygnał bezpośrednio bez modemu od Dialogu ?