Router "TP-LINK TD-W8901G".Przekierowanie portów

Mam w domu dwa komputery z jednego korzystam ja z drugiego ojciec.Aby można było korztać z internetu na obydwu jakiś czas temu nabyłem Router taki jak w tytule.Jako że korzystam z osiołka postanowiłem przekierować porty aby mieć wysokie ID.

Robię wszystko tak jak trzeba i jest ok ale do czasu aż ojciec skorzysta z internetu na swoim kompie.Wtedy u niego w kompie Local ID zmienia się na takie

jakie wprowadzilem u siebie a u mnie zmienia się na inne.Chodzi konkretnie o ostatnią cyfrę bo reszta liczb ID jest taka sama.Czyli moje local ID ma na przykładowo na końcu “2” i tak wprowadzam w ustawieniach routera.Kiedy ojciec skorzysta z internetu local ip z dwójką pojawia się u niego a umnie zmienia się np na “3”

W ustawieniach routera po kliknięciu na advanced setup następnie NAT mam PVC od 1 do 7.Tylko PVC 4 mam Activated wszystkie pozostałe są Deactivated

A kiedy klinkę na PVC4 a następnie na “Virtual server” i chcę w prowadzic drugą regułę(rule index)to pojawia się taki komunikat :

ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO… DUPLICATE PORT NUMBER !

Jeśli ktoś ma podoby Router i lepiej ode mnie orientuje się w tych sprawch to bardzo proszę o pomoc