Router us robotics 9003

Witam :slight_smile: kupiłem dziś router wypakowałem router wszystkie kabelki itp :slight_smile: prosiłbym o pomoc od czego zacząć . Więc tak mam neostrade modem sagem fast 800 i komp stacjonarny z którego teraz pisze i laptopa na obu jest windows xp sp3 . i chciałbym żebyście mi pomogli jak ja mam to wszystko połączyć skonfigurować bo chciałbym żeby internet był nie zależnie czy jeden albo drugi komputer jest włączony . Chce również podzielić łączę po 512 kb/s mam neostrade 1 mb :slight_smile: pomocy

gdzie to mogę sprawdzić ?

nie może mi ktoś dać instrukcji krok po kroku jak to wszystko poustawiać ?

Nawet nie wiem czy zacząć chce dobrze …

do routera podłączam kabel od neo rj-11 i 2 kable rj-45 które rozdzielę na 2 pc : )

i wtedy na każdym pc będzie ten internet czy jak ?

jutro to chce zacząć robić dlatego się pytam ?

a nie że nie jestem wdzięczny za pomoc ale piszesz mi o jakimś QQS jak ja jeszcze połączone nie mam :slight_smile: najważniejsze są dla mnie dwie kwestie czy internet będzie zawsze działał czy będzie trzeba zrobić komputer główny ? a późniejsza to jak podzielić to łączę po 512 kb/s . Następna to załóżmy że mam to wszystko wcześniej wymienione poustawiane wszystko działa to czy na jednym i drugim komputerze będzie to samo IP ? Wolałbym żeby były różne :slight_smile: to tyle liczę na odpowiedzi bo piszę od rana i na razie niczego się nie doczekałem : ) pozdrawiam :slight_smile:

dzięki za pomoc o taka odpowiedź mi chodziło : ) twoją ironię już mogłeś pozostawić dla siebie .

czyli na 100 % nie da się ustawić tak żeby to ip się zmieniało na neostradzie ?

a drugie masz jakiś link gdzie jest opisane krok po kroku jak go ustawić żeby wszystko pięknie działało : )

http://www.allegro.pl/item406825593_u_s … a_itp.html

stąd kupiłem może to coś ci pomoże :slight_smile: bo za bardzo nie rozumiem ;pp

mikrofiltry raczej mi nie potrzebne bo nie korzystamy z telefonu stacjonarnego :slight_smile:

nie płacę za telefon :slight_smile: nie mam pojęcia jak to jest zrobione ale płace za internet około 80 zł za 1 mb :slight_smile: już dawno bym zmienił ale nie mogę zerwać umowy :slight_smile:

pomożesz mi z tym routerem :smiley: ?

skonfigurowałem router już internet jest na obu pc :slight_smile: teraz ostatnie pytanie jak podzielić łącze po 512 kb/s ?