Router Wi-Fi do neostrady

Witam. Chciałbym Państwa spytać się o radę co do routerów WIFI.

Otóż w tej chwili posiadam neostrade w opcji 1024, modem speedtouch 330 (ten czarny Thompson).

Mieszkam w domku jednorodzinnym… Na dniach planuje zrobić migrację do opcji 6MB lub 10MB (o ile będzie możliwość na lini). Posiadam także laptopa, a także chciałbym mieć neta w telewizji nowej generacji w nboxie.

I moje pytanie brzmi jaki router WIFI będzie pasował do tego idealnie, chodzi mi JAKOŚĆ/CENA (tak 150-200zł). Czytałem, że TP-LINKI są dobre…

I czy za tą cenę już nic nie będę musiał dokupywać do podłączenia do kompa, lapka, nboxa? Wiadomo do nboxa to kabel bo inaczej się nie da, do lapka przez WIFI, a komp?? Troszkę zielony jestem w sprawach routerów i nie wiem o co kaman i myślę, że pomożecie mi i doradzicie w wyborze jakiegoś rutera

(co do routera widziałem takiego TP-Link TD-W8960N, i podobno pochlebne ma recencje, zasięg dobry itd).

Z góry dziękuje

Zdziwię Cię jak powiem że google na samych dobrych programach znajduje 8 podstron wyników dla zapytania “router do neostrady” kilka razy się pojawiło to pytanie?

Poza dobrymi programami mamy ponad 3000 pozycji z informacjami o tym… jak uogulnimy do routera adsl to z 6000 odpowiedzi…

Polecam zapoznać się z możliwościami google:

http://sieci-komputerowe.net/poradniki/ … c-z-google

pzdr