Router WiFi Neostrada

Witam,

Jaki polecacie router WiFi do Neostrady. Urządzenie ma być tanie, maks 200 zł, dostępne w sklepie internetowym, np. Sirius lub Agito, do użytku domowego, z szyfrowaniem WPA2, będzie do niego podłączona bramka VoIP Linksysa, chcę po prostu pozbyć się kabli w domu. Oprócz tego szukam jakieś karty sieciowej na USB.

Dziękuję za wszelkie porady.

Pozdrawiam.

ja mam Linksys WAG200G-EU, bardzo dobry sprzęt, jestem zadowolony z niego

jedyna rzecz, do której można się przyczepić to nieodłączana antenka :]

fakt wag200g jest jednym z najlepszych ale cena minimalnie przekracza budżet dlatego zaproponuje tez dosyć w miare dobry router pentagram

bierz WAG200G-EU, nic lepszego nie znajdziesz.

Hmm, mam Pentagram’a Cerberus tyle że bez modemu i dwoma słowami: nie polecam. WiFi zrywa połączenia, zapycha się etc.

a u mnie w bloku sąsiad ma taki sam i spokojnie ja łapie sygnał i mogę sie podłączyć, mimo ze dzieli mnie od routera dwie ściany nośne i kilka działowych

Witam,

a jaka karte WiFi na USB polecacie, ktora obsluguje WPA2, ktora bedzie dobrze wspolgrala z tym linksysem, bo na niego chyba sie zdecyduje, albo na “nastepce” - Linksys WAG54G2-EE.

Pozdrawiam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem TP-LINK w8910g. Szczerze polecam.

Ja mam liveboxa, wszystko ok żadnych problemów. W zestawie jest tylko jedno wifi wiec lepiej mieć kartę sieciowa. Ja mam podłączone 4 laptopy i bez problemów.