Router Wifi - ok 60 zł

Witam.

Do tej pory korzystałem z TP-LINK TL-WR543G. Zabieram go do nowego mieszkania. Potrzebuje coś w zastępstwo w starym mieszkaniu. Internet mam z kablówki, z WiFi korzystają 2 komputery Samsung N150 i Toshiba A300 1ED. Zastanawiam się nad TP-Link TL-WR740N (obsługiwane łącze kablowe, poprzednik miał xDSL - czy to ma jakieś znaczenie).

Co możecie mi polecić ?

Polecam ci Tp-Link WR340g o akurat w twoim zaplanowanym budżecie ewentualnie trochę więcej ale w 60 zł powinieneś ten router kupić sam w mieszkaniu posiadam dwa komputery pc i laptop i na dzień dzisiejszy go polecam :slight_smile: pozdrawiam daję ci link do aukcji http://allegro.pl/listing.php/search?st … category=0

Również posiadam ten router i gorąco go polecam. Z internetem z UPC 25 Mb/s nie ma żadnych problemów i wszystko śmiga, łatwa oraz intuicyjna konfiguracja i obsługa. Jedyne do czego można się przyczepić to nieodłączana antena.

Lepiej dać te 30zł więcej na ten model: http://allegro.pl/nowy-router-tp-link-t … 35597.html

Jest bezawaryjny mam już drugą sztukę (pierwsza spaliła się podczas burzy). Wi-fi znakomite ostatnio za 35zł dołożona antena Pentagram 9dBi.

Zgadzam się z tym można by było dołożyć lepszą antenę i mieć większy zasięg sieci wi-fi :slight_smile:

CrisPL nie znasz się to nie podpowiadaj, skoro Michal7up miał tego tp linka to był to router DSL a ty mu podałeś ADSL którego nawet nie podłączy.

Twój wybór jest najlepszy cena/jakość. Nie kupuj starych routerów z trybem G tylko z N.

http://allegro.pl/listing.php/search?ch … =TL-WR740N