Router z jednym wejściem oraz chęć posiadania przew. intenet

Witam. Mój problem wygląda następująco. Posiadam kabel, którym płynie internet. Ten kabel obecnie mam podłączony do routera, który posiada jedynie wejście na ten kabel sieciowy i żadnego innego. Poza routerem i komputerami, które odbierają owy bezprzewodowy internet posiadam nieco starszy typ konsoli Xbox360, nie odbierający bezprzewodowego internetu(tzn. odbiera, tylko jakiś adapter trzeba kupić). I tu pojawia się problem. Otóż kiedy chcę zagrać na konsoli przez sieć muszę odpinać kabel od routera i ciągnąć go do konsoli. Nie byłoby w tym nic złego, gdybym przez odpięcie kabla internetowego od routera nie zabierał pozostałym domownikom dostępu do bezprzewodowego internetu. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu, byłaby sytuacja w której ja miałbym kablowy internet w konsoli, a oni bezprzewodowy internet w komputerach. Czy drodzy użytkownicy znacie rozwiązanie mojego problemu? Dodam, że liczy się jak najniższy koszt dostosowania łącza internetowego do moich potrzeb. Dotychczas myślałem nad rozdzielaczem internatowym, switch’em oraz nowym routerem. Czekam na odpowiedzi!

Myślę, że najlepszym wyborem będzie nowy router z wifi i lan’ em: http://allegro.pl/tp-link-tl-wr740n-802-11n-router-ap-upc-ruter-1233-i2622114601.html