Router z zaawansowanymi ustawieniami FTP

Witam, szukam routera jak w temacie, chodzi mi konkretnie o to, abym w ustawieniach mógł przydzielać wybrane foldery, wybranym użytkownikom. Fajnie by było gdyby była funkcja “Download Master”.
Wystarczy USB 2.0 i 2.4 GHz

Synology rt2600ac. Masz tam system SRM z File Station:
https://www.synology.com/pl-pl/knowledgebase/SRM/help/SRM/FileBrowser/FileBrowser_desc

Co to jest za funckja?

Dowolny router + najtańsze RPi podłączone ethernetem :slight_smile: będzie 100Mbit i USB 2.0 :wink: i wszystko się da ustawić, łącznie z interfejsem webowym

1lajk

Panowie dziękuje, ale nie o to mi chodzi, aby wydawać za router ponad 1K (za tą kwotę to już przyzwoity serwer NAS postawię), tym bardziej komplikować sobie życie dodatkowymi urządzeniami typu RPI.
Wyniuchałem już model TP-Link TD-W9970 (ok 150zł), ale brakuje mi w nim Download Master, myślałem coś z Asus, ale ciężko podglądnąć menu w przeciwieństwie do TP-Linka gdzie na stronie są emulatory do routerów.
@Januszek funkcja, o której pisałem (być może nie tak się to fachowo nazywa) to, że można ściągać bezpośrednio na dysk podpięty do USB routera.

Nie kupuj tanich routerów. Na dłuższa metę to bez sensu. I faktycznie, jak chcesz mieć sprzęt bezobsługowy to zainwestuj w najtańszego NAS od Synology :slight_smile: