Router ZTE ZXV10 W300 - jak go wykorzystać?

Przedłużając umowę na Neostradę przez telefon zaproponowano mi gratisowy router. Zapytałem pracownika TP (teraz Orange), czy urządzenie, które mi oferują obsługuje WiFi w standardzie N. Usłyszałem odpowiedź “tak, oczywiście”. Przysłali mi jednak router ZTE ZXV10 W300, który obsługuje jedynie WiFi w standardach B i G. Straszny brak kompetencji ze strony pracownika Orange, ale nie o tym chciałem podyskutować. Wychodzi na to, że nie mam po co wymieniać mojego Linksysa WAG200 z wgranym firmware openwag200.

Może macie jakiś pomysł jak wykorzystać tę chińską zabawkę?

Póki co znalazłem informację jak zrobić z routera wieszak na klucze.

http://majsterkowo.pl/internetowe-breloczki-do-kluczy/

A może zadzwonić do Orange, żeby sobie w d… nos wsadzili tę zabawkę?

Wyślij im to z powrotem, nich Ci na Pena 4 GB wymienią bo będziesz miał z tego więcej pożytku… Patrząc po Google to, to coś, to tylko atrapa :lol: a nie router… Chyba że sobie go zostawisz jako urządzenie “alarmowe” gdyby coś się stało z Twoim normalnym routerem.

Pendrive 4GB mi się nie przyda. Coraz bardziej kusi mnie, by jednak zrobić z tej zabawki wieszak na klucze. ;/

To zrób wieszak, w ten sposób przecież go nie uszkodzisz, do prądu nie będzie podłączony, chyba że chcesz mieć podświetlenie :smiley: tylko wtyczki musisz sobie przygotować.