Równoczesne korzystanie z komputera przez 2 osoby

AM2 w tej cenie ? Gdzie ty coś takiego znajdziesz ? Ja podałem mu konfigurację na złożenie DWÓCH MOCNYCH KOMPÓW w cenie 2.250. Poza tym Sempron 4200+ to naprawdę mocny szybki komp. Wiem bo mam :D. W razie potrzeby wymiany procesora na szybszy, wystarczy zamontować lepsze chłodzenie i można kręcić na 5000+ bezproblemowo :smiley:

To samo co wyżej.

No ale on napisał, że chce grać na obydwu stanowiskach.

Hmmm za 2,2 tys nie kupsiz takiego zestawu jak napisałeś z monitorem LCD… Chyba że mówisz o cenach hurtowych a nie detalicznych…

Po drugie procesory, które są pierwszymi wersjami(najtańszymi) z danej serii np Athlon 3000+ z seri Athlonów to się podkęcają bardzo dobrze gdyż mają duży potencjał…

Nie mówiłem o LCD, tylko CRT. Czytaj ze zrozumieniem.

Nie wiem czy athlony się tak dobrze kręcą. Lepiej nie ryzykuj i weź semprona 64bit 3000, tym bardziej że z athlonem nie zmieścisz dwóch komputerów w cenie 4500 zł.

3000+ kręci się znakomicie!

Przepraszam że co? Że cena za wysoka? Cena taka sama. Zresztą od Galaxy podkręcisz dużo wyżej niż 6600 (nieporównywalnie!)

A będzie chciał wymienić procka na dwujajowego albo coś podobego to powiedzenia! Zrestzą kupować coś co wyszło już z produckji… :roll:

Były testy w ekspercie zaraz podam tabele zeby porównać… Athlony sie za… podkręcają z 1.8 ghz do 2,5 standard a mawet 2,8

Mam!!

http://www.ks-ekspert.pl/archiwum/200605/inne/procesory.pdf