Rozbudowa komputera czy PS3?

(Dennoss) #1

Witajcie

Zastanawiam się nad rozbudową komputera, a kupnem PS3.

Mój obecny komputer to:

AMD Phenom II X2 550 BE 3,1Ghz

Kingston 2x2GB DDR2-800

PALIT NVIDIA GeForce 9600 GT 1GB Sonic GDDR3 256 bit

WDC 320GB

MSI K9A2GM V3

Windows 7 Home Premium 64 bit

Jeżeli chodzi o rozbudowę to kupiłbym kartę graficzną GeForce GTX 460 1024mb od PALITA (ok. 700zł) + nowy zasilacz (ok. 250zł)

Ale mógłbym też kupić PS3.

Co wybralibyście na moim miejscu?

(Db2524) #2

Ja oczywiście bym rozbudował komputer. PS3 nie da ci lepszej grafiki niż twój obecny sprzęt.

Do GTX'a 460 należałoby podkręcić procesor.

(parzyte) #3

Jak masz TV HD i kupujesz gry oryginalne to bierz konsole PS3 , lepsze doznania ale gry droższe niż na PC ale ps3 może służyć jako odtwarzacz bluray

(Dennoss) #4

Mam 37 calowy telewizor (ale rodzicie planują kupić większy), i kino domowe LG.

Edit

Interesuje mnie też kilka gier na PS3 których nie ma na PC.

(parzyte) #5

Bierz PS3 gry tworzone pod konsole stałe wymagania dodatkowo odtwarzacz Bluray doznania na dużym ekranie

(Db2524) #6

Kompa też z powodzeniem podłączysz do TV. Przy GTX 460 uruchomisz każdą grę w Full HD z zachowaniem płynności. Na PS3 nieliczne gry obsługują rozdzielczość Full HD.

Odtwarzacz Blu-Ray do komputera - 250 zł.

I tak jak już parzyte wspomniał - na PC gry są znacznie tańsze.

(Icepwoered4fun) #7

ja Odrazu bym Kupił PS 3

Jakbyś chciał grać w nowe gry z czasem nie Będą Ci chodziły na Pc a na PS3 ZAWSZE .... :smiley: .

(Dennoss) #8

A wiadomo już kiedy mniej więcej wyjdą konsole nowej generacji?

Żeby nie było, że kupiłem PS3 a tu nowe wychodzą...

(leda79) #9

:smiley: o to się nie martw przecież Ps3 to konsola nowej generacji tak jak XBOX 360.Także nie martw się przez najbliższe klika lat.Jeśli chodzi ci tylko o gry to bierz PS3 i zapomnij o rozbudowie PC.

(DiamondBack) #10

Blu ray to bzdet. Mam w laptopie taki napęd od ponad roku... wiesz ile razy to używałem? RAZ. Tylko po to by sprawdzić jak działa.

Ps3 ma gorszą grafikę w grach niż ich odpowiedniki na PC. PC jest Twój i Ty decydujesz co na nim masz. Skąd wiesz, że Sony nie zablokuje ci jakiejś podstawowej funkcji konsoli z nowym updatem pod pretekstem "bezpieczeństwa"?

Nie ma sensu bawić się w drogie konsole. Lubisz grać na padzie? Leć do sklepu i kup jakiś na USB.

(Dennoss) #11

DiamondBack ---------> Mam już pada do PC :stuck_out_tongue_winking_eye:. Chodzi o to, że jest kilka gier w które bardzo chciałbym zagrać, ale są tylko na konsole m.in. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, Castlevania: Lords of Shadow, Red Dead Redemption czy Infamous. Tylko, że gry są bardzo drogie...

(DiamondBack) #12

Dolicz do ceny gier cenę konsol i sobie wylicz czy warto. Pierw zagraj gdzieś w te gry byś nie wtopił mnóstwo kasy w błoto.

(Icepwoered4fun) #13

Ty Wiesz wogóle po co zrobili blue-ray?.

To ejst całkiem nowa technologia .

Lepsza jakość zapisu filmy płynniejsze a muzyka w Doskonałym HQ . Więc to nie ejst "bzdet"

Też mam blueray i jak kupuje filmy to tylko na blue...

oczywiście nie widac rózżnicy an monitorku LCD .

znaczy widać ale malutką.

natomiast jak ams zLED monitor albo telewizor LED + dobra karta graficzna Tow szystko ładnie i płynnie chodzi Krawędzie wygładzone piene tekstury i wgl .