Rozbudowa komputera czy PS3?

Witajcie

Zastanawiam się nad rozbudową komputera, a kupnem PS3.

Mój obecny komputer to:

AMD Phenom II X2 550 BE 3,1Ghz

Kingston 2x2GB DDR2-800

PALIT NVIDIA GeForce 9600 GT 1GB Sonic GDDR3 256 bit

WDC 320GB

MSI K9A2GM V3

Windows 7 Home Premium 64 bit

Jeżeli chodzi o rozbudowę to kupiłbym kartę graficzną GeForce GTX 460 1024mb od PALITA (ok. 700zł) + nowy zasilacz (ok. 250zł)

Ale mógłbym też kupić PS3.

Co wybralibyście na moim miejscu?

Ja oczywiście bym rozbudował komputer. PS3 nie da ci lepszej grafiki niż twój obecny sprzęt.

Do GTX’a 460 należałoby podkręcić procesor.

Jak masz TV HD i kupujesz gry oryginalne to bierz konsole PS3 , lepsze doznania ale gry droższe niż na PC ale ps3 może służyć jako odtwarzacz bluray

Mam 37 calowy telewizor (ale rodzicie planują kupić większy), i kino domowe LG.

Edit

Interesuje mnie też kilka gier na PS3 których nie ma na PC.

Bierz PS3 gry tworzone pod konsole stałe wymagania dodatkowo odtwarzacz Bluray doznania na dużym ekranie

Kompa też z powodzeniem podłączysz do TV. Przy GTX 460 uruchomisz każdą grę w Full HD z zachowaniem płynności. Na PS3 nieliczne gry obsługują rozdzielczość Full HD.

Odtwarzacz Blu-Ray do komputera - 250 zł.

I tak jak już parzyte wspomniał - na PC gry są znacznie tańsze.

ja Odrazu bym Kupił PS 3

Jakbyś chciał grać w nowe gry z czasem nie Będą Ci chodziły na Pc a na PS3 ZAWSZE … :smiley: .

A wiadomo już kiedy mniej więcej wyjdą konsole nowej generacji?

Żeby nie było, że kupiłem PS3 a tu nowe wychodzą…

:smiley: o to się nie martw przecież Ps3 to konsola nowej generacji tak jak XBOX 360.Także nie martw się przez najbliższe klika lat.Jeśli chodzi ci tylko o gry to bierz PS3 i zapomnij o rozbudowie PC.

Blu ray to bzdet. Mam w laptopie taki napęd od ponad roku… wiesz ile razy to używałem? RAZ. Tylko po to by sprawdzić jak działa.

Ps3 ma gorszą grafikę w grach niż ich odpowiedniki na PC. PC jest Twój i Ty decydujesz co na nim masz. Skąd wiesz, że Sony nie zablokuje ci jakiejś podstawowej funkcji konsoli z nowym updatem pod pretekstem “bezpieczeństwa”?

Nie ma sensu bawić się w drogie konsole. Lubisz grać na padzie? Leć do sklepu i kup jakiś na USB.

DiamondBack ---------> Mam już pada do PC ;P. Chodzi o to, że jest kilka gier w które bardzo chciałbym zagrać, ale są tylko na konsole m.in. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, Castlevania: Lords of Shadow, Red Dead Redemption czy Infamous. Tylko, że gry są bardzo drogie…

Dolicz do ceny gier cenę konsol i sobie wylicz czy warto. Pierw zagraj gdzieś w te gry byś nie wtopił mnóstwo kasy w błoto.

Ty Wiesz wogóle po co zrobili blue-ray?.

To ejst całkiem nowa technologia .

Lepsza jakość zapisu filmy płynniejsze a muzyka w Doskonałym HQ . Więc to nie ejst “bzdet”

Też mam blueray i jak kupuje filmy to tylko na blue…

oczywiście nie widac rózżnicy an monitorku LCD .

znaczy widać ale malutką.

natomiast jak ams zLED monitor albo telewizor LED + dobra karta graficzna Tow szystko ładnie i płynnie chodzi Krawędzie wygładzone piene tekstury i wgl .