Rozbudowane dodawanie artykułów (e-f)

Witam. Posiadam cms Extreme-fusion i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można rozbudować dodawanie artykułów w taki sposób, aby cały artykuł był podzielony na części i podczas dodawania artykułu byłby miejsca na dane treści np.

153p6z9.jpg

pomarańczowe pole to pole artykułu,

zielone pole to zdjęcie,

niebieskie pole to podstawowe informacje,

szare pole to szczegółowe informacje

I moje pytanie dotyczy tego czy dałoby radę zrobić tak dodawanie artykułu aby np. podczas dodawania zdjęcia wystarczył tylko link to samo do treści. Tak aby nie trzeba było się bawić całymi tabelami itp.

Jak myślisz - czy gdybyś dodał do tematu wątku “CMS Extreme-Fusion”, to czy zwiększyłoby to szanse, że ktoś kompetentny mógłby Ci pomóc? :stuck_out_tongue:

A bo ja wiem. Ja tym zajmuję się od niedawna i nie potrzebuję całej roboty zrobionej za mnie, tylko podpowiedzi co trzeba zrobić i ewentualnie jak, aby to działało.

Wszystko się da, wystarczy zmodyfikować plik dodawania newsa, oraz ten który to interpretuje :slight_smile:

I tu właśnie jest coś w stylu:

Ponieważ ja z tego nigdy nie korzystałem i nie jestem w stanie ci powiedzieć które to :slight_smile:

Hmm, bo ja widzę to tak: w pliku który odpowiada za dodawanie artykułu, dodać kolejne pola, np dla zdjęcia, i później w pliku artykułów dodać kod który wywoływałby to co się dodało, ale musi być pewnie w bazie danych dodana jakaś tabela, w której będą te dane się zapisywać, ale nie wiem właśnie czy dobrze myślę i ewentualnie jak zrobić nową tabelę w bazie danych.

yeap,

W zależności od tego, czy chcesz mieć możliwość edycji newsa w postaci takiej jak go dodajesz, zawsze możesz przerobić 3 inputy na 1 wartość w tabeli

Zakładając, że chcesz mieć tak jak powiedziałem poprzednio.

phpmyadmin