Rozbudowanie działu "Hardware i sterowniki"

Moim zdaniem na naszym forum przydałaby się modyfikacja popularnego działu hardware i sterowniki. Wg. mnie dobrze było by gdyby wcześniej wymieniony dział był podzielony na następujące podkategorie:

1)“Co wybrać” - wszelkie posty dotyczące problemów z wyborem tzn. zakupem sprzętu komputerowego (tego typu posty dominują aktualnie w tym dziale)

2)“Problemy ze sprzętem” - posty dotyczące awarii, sterowników i innych problemów sprzętowych

3)“Overclocking” - posty dotyczące bezpiecznego podkręcania procesorów i kart graficznych

Myślę, że wtedy byłby większy pożądek w tym dziale. Mam wątpliwości co do poddziału “overclocking” - to może tutaj nie przejść.

było już parę takich propozycji i nic więc nie masz co się wysilać

Cóź, ale aż 75% ankietowanych jest za rozbudową.

tylko o zmianch decyduje administracja a nie userzy :stuck_out_tongue:

Dajcie sobie spokój z dzieleniem działów na nowe, na poddziały i tym podobne, bo zamiast porządku będzie jeszcze większy bałagan. NIE.

Wszyscy userzy wypowiadający się do tej pory w tym temacie (z Autorem tematu włącznie) mają na koncie “grubo” powyżej stu postów (licząc jedynie te pisane w działach merytorycznych !), więc nie należą do nowicjuszy.

Czy naprawdę żaden z Panów nie natknął się do tej pory na pojawiającą się wielkorotnie informację, że trwają prace nad wdrożeniem NOWEGO forum więc JAKIEKOLWIEK MODYFIKACJE w dotychczasowym forum nie będą wprowadzane?

Dyskusja jak i temat całkowicie jałowe :?

Jestem za odbudową :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jakość dział “grafika” wdrożyli :? . Ze swojej strony nie słyszałem o tworzeniu nowego forum, może dlatego że żadko zaglądam do działu “o forum”.

Jestem ciekaw jak te nowe forum będzie wyglądało.

Jestem na nie. Gdyby podzielili dzial hardware to propozycje podzielenia innych działów też pewnie by były np. aby dział Webmastering podzielic na PHP, HTML, JS itp.

Poza tym jakby podzial dzialu hardware byłby naprawdę potrzebny to jestem pewnien, że Administracja już dawno by tak zrobiła.

NIE

Wszyscy albo przynajmniej większość userów na fourm pewnie jest :slight_smile:

Zobaczcie jak rozbudowane jest forum tweak’a

http://forum.tweak.pl/

Forum tweak’a jest rozbudowane ale ono jest poświęcone głównie sprzęcie, natomiast forum.dobreprogramy jak sama nazwa wskazuje jest o oprogramowaniu. Dział poświęcony sprzęcie jest jakby dodatkiem, i myślę, że nie zostanie żaden dział podzielony na podkategorie. A jeżeli już to jakiś który jest poświęcony oprogramowaniu.

Jak sam zauważyłeś tweak jest to forum o sprzęcie, a dobreprogramy o programach. Jednak na dobreprogramy.pl jest 1 dział o sprzęcie, a na tweak’u jest 5 działów o oprogramowaniu.

Złączono Posta : 23.03.2006 (Czw) 21:26

A pozatym to w działach dot. oprogramowania nie da się za bardzo zrobić dodatkowych sensownych poddziałów.

to co tygryski lubia najbardziej :twisted:

Zmieniasz nick?? A może najszybsze procki zmienią sie w “to co tygyski lubią najbardziej” :slight_smile:

Można rozudwać mi to “wsjoryba”… :wink: Jak mam znależć to i tak nzjade, jak mam zadać pytanie to i tak zadam, jak mam pomóc to i tak pomoge (jeśli umiem :mrgreen: )

Mów za siebie :mrgreen:

Jak już zauważyłem od momentu pojawienia się działu Grafika -

userzy nagminnie naciągają sytuację i chcą wstawiać coraz to nowsze działy.

Powiedzcie czy to naprawdę sprzyja ?

Jeśli teraz czasem trudno wybrać dział,

a co dopiero gdyby działów było 40 :o

Ja jestem na NIE w każdych takich propozycjach,

a jedynie dział grafika jest przydatny i tutaj tylko jego brakowało :slight_smile:

Poczytajcie topiki w tym dziale (o forum) - ile jest propozycji nowych działów.

Może podzielmy jeszcze forum na: dotyczące winXP (oprogramowania dla niego) oraz starszych np. win98 albo Linux…

Ma to sens ??

Nie ma wiec informuje wszystkich ze takie rozwiązanie wprowadzone nie będzie.

Zbyt duży przyrost formy nad treścią.

A może jednak sprzętowi :?: :mrgreen:

Nie chcę rozbudowy żadnych działów.

Wszystko jest dobrze, nie potrzeba nic zmieniać :slight_smile:

Złączono Posta : 24.03.2006 (Pią) 14:09

A poza tym, to od userów zależy, czy będzie porządek czy nie.

Co z tego, że będą podkategorie, jak i tak każdy będzie pisał gdzie chce :twisted:

Racja. Śpieszylem sie troce gdy pisalem tatmtego posta.

Jestem tego samego zdania :slight_smile:

Skoro Administracja wyraźiła swoją decyzję to myślę, że dalsza dyskusja nt. tworzenia nowych kategorii w tym dziale nie ma większego sensu i proponowałbym zamknąć ten topic :mrgreen:

Może któryś z moderatoró albo administrator wypowie się co do wspomnianego przez kogoś “nowego forum” - czy ono naprawdę powstanie?