Rozciągnięcie diva

Witam. Mam problem.

Nie mogę rozciągnąć diva (tego zielonego pola) do krawędzi przeglądarek. Efekt można zobaczyć tutaj:

Oto styl do tego użyty

#menus{padding:25px 15px 0 15px;background:#67A897;}


ul#menu{list-style-type:none;width:100%;position:relative;height:27px;font-family:"Trebuchet MS",Arial,sans-serif;font-size:13px;font-weight:bold;margin:0;padding:11px 0 0 0;}

ul#menu li{display:block;float:left;margin:0 0 0 0px;height:27px;}

ul#menu li.left{margin:0;}

ul#menu li a{display:block;float:left;color:#fff;background:#4A6867;line-height:27px;text-decoration:none;padding:0 17px 0 18px;height:27px;}

ul#menu li a.right{padding-right:19px;}

ul#menu li a:hover{background:#2E4560;}

ul#menu li a.current{color:#2E4560;background:#fff;}

ul#menu li a.current:hover{color:#2E4560;background:#fff;}

zrobiłem to po swojemu czyli

#menus{position:absolute; right: 0px; top: 0px; border=0, padding:0px 0px 0px 0px;background:#67A897;}

, co powinno działać, gdyż powinno go umieścić 0px od prawej i 0 od góry i bez żadnych odstępów, jednak nie daje zamierzonego efektu :frowning:

Jak rozciągnąć div’a (w tym przypadku menus) na całą szerokosc i wysokosc (przynajmniej do krawędzi przeglądarki) i dlaczego podany przezemnie sposób nie daje efektów ?

Chodzi mi o to, że to zielone pole nie styka sie z krawedziami przegladarki i zachowuje od nich odstep. Dlaczego tak jest ? Wg mnie, powinno domyslnie rozciagnac sie na cala szerokosc i zacząć od góry.

To jest margines, aby go usunąć, dodaj styl:

margin:0px;

I dalej brak efektu ;(

na początku CSS-a dodaj

*{

margin:0px;

padding:0px;

}

usuwa globalnie wszystkie domyśle marginesy narzucane przez przeglądarki.