Rozdzielanie karty tv cyfrowej na 3 telewizory


(Anarkadpl) #1

Witam, mam nie typowy problem posiadam 3 telewizory które są podłączone do tv analogowej. Zastanawiam się nad kupnem abonamentu na tv cyfrową. Problem w tym że "za jeden abonament dostajesz jedną kartę (taką do np. Dekodera)(chyba wiadomo o co chodzi)

" A ja chcę mieć od razu na tych 3 telewizorach(Nie stać mnie na płacenie 3 abonamentów za to samo) i moje pytanie czy można jakoś rozdzielić sygnał tv na 3 telewizory? Jeżeli tak to jakieś linki po proszę :smiley:

Dziękuje bardzo!


(tosiekbu) #2

Witam. jeżeli jesteś zainteresowany ofertami telewizji cyfrowych polecam sprawdzenie wariantów multiroom

 

nc+

 

http://ncplus.pl/oferta/multiroom

 

cyfrowy polsat

 


(Kpc21) #3

Ewentualnie w przypadku niektórych cyfrowych kablówek (tych które nie parują kart dostępu z dekoderami), a także kart TNK SD, dawnej Cyfry oraz NC+ w przypadku abonentów którzy zmigrowali z Cyfry i mają sprzęt działający w systemie odziedziczonym przez tę platformę po Cyfrze (nowych podłączają chyba tylko w systemie z N) - co akurat ciebie raczej nie dotyczy - można skorzystać z czegoś takiego jak splitter, np. http://diviso.pl/ , wtedy dokupić trzeba jeszcze drugi dekoder.


(foreste) #4

Usługa multi room każdy operator telewizji ma to satelitarnej, multi room polega nan tym ze masz 1 rachunek plus oplata za multi i ew kwota za dekodery , dają ci 3 karty z 1 jednym abonamentem lub dekoder master a  pozostałe są podpinane pod jego.


(Kpc21) #5

Przy czym np. w Polsacie działa to tak, że co pewien czas (czasem co kilka dni, czasem co kilka tygodni) trzeba przełożyć na moment kartę z dekodera "slave" do dekodera "master", żeby się zautoryzowała. Podobny system przez jakiś czas miała Cyfra, z tym że tam częstotliwość latania z kartą była dużo większa, bodajże 2 albo 4 godziny.