Rozdzielczość 1024x768

Mam karte ATI 9600 pro i mam ściągnięte najnowsze sterowniki.

Problem w tym że nie moge włączyć większej rozdzielczości niż 1024x768, mam monitor 19’ LG i podpinam też pod plazme,a właścieiw LCD samsunga 26 cali i też to samo! !!

Najnowsze sterowniki pod Viste czy XP ?

Moze te monitory nie obsluguja wiekszej rozdzielczosci… w co watpie… :?

pod viste oczywiście

Na Xp bylo normalnie ?

zmień odświerzanie na 60Hz to bendzie działać wyższa rozdzielczość

u mnie max to 1280x1024@60Hz

Ale na to nie powinno być reguły…

na XP nie było problemów

Zmieniałem już odświeżanie i jest to samo

gdzies w opcjach jest do zaznaczenia “ukryj tryby ktorych monitor nie obsluguje” czy jakos tak, odznacz ta opcje i powinny sie ukazac wszystkie mozliwe rozdzielczosci, wybierz jedna z nich i sprawdz. aha a gdzie te opcje sa to nie pamietam :wink:

niema takiej opcji w vista,w XP jest.

U mnie dziala to na patęcie :smiley: też nie miałem wiekrzej rozdielczosci jak 1024x768 a mam lcd hp 19 cali ale udało mi się uzyskac wiekrza rozdzielczość :slight_smile:

-Kilkinij prawym przyciskiem na pulpicie i wybierz personalizuj

-Wejdz w ustawienia ekranu

-jak pojawie się okno to jest do wyboru ekran 1 lub 2 kliknij n aekran 2 prawym przyciskiem myszy i wybierz dołączony potem zastosuj nastepnie kliknij na ekran 1 zmien rozdzielczos na wyzsza i znów nacisnij prawym przyciskiem na ekran 2 i odznacz dołącazony nacisnij zasosuj i gotowe u mnie tak działa :slight_smile:

po części zadziałało,już jest lepiej mam teraz rozdziałke 1280x768,ale mogłem jeszcze większą na XP wyciągnąć na LCD 26’

Ale jest 100 razy lepien niż było dzięki wielkie Siwy18

Ja miałem podobnie. Tyle, że zamiast plazmy TV.

Gdy wyłączam drugi ekran c CCC (Catalist) to od razu mam każdą rozdzielczość