Rozdzielczość 1024x768

(Icet0) #1

Mam karte ATI 9600 pro i mam ściągnięte najnowsze sterowniki.

Problem w tym że nie moge włączyć większej rozdzielczości niż 1024x768, mam monitor 19' LG i podpinam też pod plazme,a właścieiw LCD samsunga 26 cali i też to samo! !!

(Wujek 15) #2

Najnowsze sterowniki pod Viste czy XP ?

Moze te monitory nie obsluguja wiekszej rozdzielczosci.... w co watpie... :?

(Icet0) #3

pod viste oczywiście

(Wujek 15) #4

Na Xp bylo normalnie ?

(klopas) #5

zmień odświerzanie na 60Hz to bendzie działać wyższa rozdzielczość

u mnie max to 1280x1024@60Hz

(Wujek 15) #6

Ale na to nie powinno być reguły..

(Icet0) #7

na XP nie było problemów

Zmieniałem już odświeżanie i jest to samo

(Kamilwdj) #8

gdzies w opcjach jest do zaznaczenia "ukryj tryby ktorych monitor nie obsluguje" czy jakos tak, odznacz ta opcje i powinny sie ukazac wszystkie mozliwe rozdzielczosci, wybierz jedna z nich i sprawdz. aha a gdzie te opcje sa to nie pamietam :wink:

(Icet0) #9

niema takiej opcji w vista,w XP jest.

(Moniasiw) #10

U mnie dziala to na patęcie :smiley: też nie miałem wiekrzej rozdielczosci jak 1024x768 a mam lcd hp 19 cali ale udało mi się uzyskac wiekrza rozdzielczość :slight_smile:

-Kilkinij prawym przyciskiem na pulpicie i wybierz personalizuj

-Wejdz w ustawienia ekranu

-jak pojawie się okno to jest do wyboru ekran 1 lub 2 kliknij n aekran 2 prawym przyciskiem myszy i wybierz dołączony potem zastosuj nastepnie kliknij na ekran 1 zmien rozdzielczos na wyzsza i znów nacisnij prawym przyciskiem na ekran 2 i odznacz dołącazony nacisnij zasosuj i gotowe u mnie tak działa :slight_smile:

(Icet0) #11

po części zadziałało,już jest lepiej mam teraz rozdziałke 1280x768,ale mogłem jeszcze większą na XP wyciągnąć na LCD 26'

Ale jest 100 razy lepien niż było dzięki wielkie Siwy18

(radko11) #12

Ja miałem podobnie. Tyle, że zamiast plazmy TV.

Gdy wyłączam drugi ekran c CCC (Catalist) to od razu mam każdą rozdzielczość