Rozdzielczość 1440x900

Witam.Mój problem polega na braku rozdzielczości 1440x900 a wcześniej była.

Dane Tach.

System-Windows Vista Home Premium

Karta Graficzna NVIDIA GeForce 8400 GS

Sterowniki te co zawsze z oryginalnej Płyty CD.

Proszę o szybką i skuteczną pomoc. !

ściągnij najnowsze(lepsza wydajność) na viste:) http://www.nvidia.pl/object/win7-winvis … er-pl.html też je mam(tylko że na siódemke),dodano nowe rozdzielczości,nie trzeba uruchamiać kompa ponownie po instalacji,i ogólnie kilka więcej fpsów z grach:)

zmieniałeś przypadkiem monitor? to jeden z niewielu powodów dla którego może “zniknąć” rozdziałka. inne to aktualizacja sterowników lub brak wsparcia przez kartę graficzną ale najprawdopodobniejsze jest to pierwsze. mogła jeszcze zniknąć jeżeli przestawiłeś odświeżanie.

Te Sterowniki są już pod moją kartę z tego linku ??

Dodane 15.12.2010 (Śr) 1:25

Monitor jest ten sam po prostu po formacie zaczął się ten problem a stery są te same co przed formatem

odświeżanie dopasowuje się do rozdzielczości a nie odwrotnie,jeżleli zminisz odświeżanie to rozdzielczośc Ci się nie zmienia:)

Dodane 15.12.2010 (Śr) 1:26

do Twojej,śmiało możesz instalować,dobra ja to spadam,do jutra

Ale powiem wam jeszcze coś dziwnego przynajmniej dla mnie :smiley: :smiley: (Amator hehe) Po odinstalowaniu sterowników i ponownym wgraniu z tej płyty wszystko wraca do normy aby po pewnym czasie np 30 min znowu usunąć rozdzielczośc 1440x900

Amator92 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Masz wgrane sterowniki monitora (system rozpoznał model)? Karty graficzne mogą ukrywać rozdzielczości których nie obsługuje monitor :slight_smile:

Już wszystko ok:) Sterowniki od kamilek030190xd pomogły :slight_smile: Temat zamknięty :P:P

:slight_smile: i git