Rozdzielczość 1440x900

(Piotrnawrocki0) #1

Witam.Mój problem polega na braku rozdzielczości 1440x900 a wcześniej była.

Dane Tach.

System-Windows Vista Home Premium

Karta Graficzna NVIDIA GeForce 8400 GS

Sterowniki te co zawsze z oryginalnej Płyty CD.

Proszę o szybką i skuteczną pomoc. !

(kamilek030190xd) #2

ściągnij najnowsze(lepsza wydajność) na viste:) http://www.nvidia.pl/object/win7-winvis ... er-pl.html też je mam(tylko że na siódemke),dodano nowe rozdzielczości,nie trzeba uruchamiać kompa ponownie po instalacji,i ogólnie kilka więcej fpsów z grach:)

(Evil Coca Cola) #3

zmieniałeś przypadkiem monitor? to jeden z niewielu powodów dla którego może "zniknąć" rozdziałka. inne to aktualizacja sterowników lub brak wsparcia przez kartę graficzną ale najprawdopodobniejsze jest to pierwsze. mogła jeszcze zniknąć jeżeli przestawiłeś odświeżanie.

(Piotrnawrocki0) #4

Te Sterowniki są już pod moją kartę z tego linku ??

-- Dodane 15.12.2010 (Śr) 1:25 --

Monitor jest ten sam po prostu po formacie zaczął się ten problem a stery są te same co przed formatem

(kamilek030190xd) #5

odświeżanie dopasowuje się do rozdzielczości a nie odwrotnie,jeżleli zminisz odświeżanie to rozdzielczośc Ci się nie zmienia:)

-- Dodane 15.12.2010 (Śr) 1:26 --

do Twojej,śmiało możesz instalować,dobra ja to spadam,do jutra

(Piotrnawrocki0) #6

Ale powiem wam jeszcze coś dziwnego przynajmniej dla mnie :smiley: :smiley: (Amator hehe) Po odinstalowaniu sterowników i ponownym wgraniu z tej płyty wszystko wraca do normy aby po pewnym czasie np 30 min znowu usunąć rozdzielczośc 1440x900

Amator92 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(JoteS) #8

Masz wgrane sterowniki monitora (system rozpoznał model)? Karty graficzne mogą ukrywać rozdzielczości których nie obsługuje monitor :slight_smile:

(Piotrnawrocki0) #9

Już wszystko ok:) Sterowniki od kamilek030190xd pomogły :slight_smile: Temat zamknięty :P:P

(kamilek030190xd) #10

:slight_smile: i git