Rozdzielczosc/1680x1050/Radeon 4780-Problem

Witam,mam Windowsa Viste 64 bit , Radeona 4870 512 mb…i monitor Samsung Syncmaster 225MW.Niestety nie moge ustawic rozdzielczosci ekranu 1680x1050,a taka mam rekomendowana przez monitor.Zmienialem juz 2 razy sterowniki od grafiki,i nic nie dalo.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie->wybierz Personalizuj->na dole ustawienia ekranu->ustawienia zaawansowane->zakładka monitor->odznacz Ukryj tryby, których ten monitor nie może wyświetlić. Zatwierdź i sprawdź ponownie, czy możesz taką rozdzielczość ustawić.

promonas , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Niestety w ukrytych trybach nie mam do wyboru tego 1680x1050 :frowning: Dziwne,jak wybiore 1600x1200 to pokazuje sie czarny ekran i komunikat "out of range…recomended mode to 1680x1050,no ale ja czegos takiego wole nie moge ustawic.Grafika raczej tez nie ma problemu z taka rozdzielczoscia,bo to jest karta raczej nie z niskiej polki.

Uruchom Catalyst Control Center przejdź do menadżera ekranów, jako główny ustaw swój monitor, wyłącz rozszerzony lu klonowany obraz TV (domyślnie jest on włączony) zaakceptuj

i potem ustaw sobie rozdzielczość tj. 1680 x 1050.

Czy wgrałeś sterowniki od karty graficznej i sterowniki od monitora?