Rozdzielczość FIFA 07

Witam

Mam problem z Fifa 07 na systemie Vista (eng).

Do tej pory wszystko było ok, ale nagle gra przestala dzialac. Aplikacja uruchamia sie poprawnie, jednak podczas wczytywania meczu wyłącza się i “wyskakuje” komunikat, że aplikacja przestała działać.

W opcjach zauważyłem, że nie mogę przestawić rozdzielczości (pozostaje tylko 640x480). Moja dotychczasowa rozdzielczość zarówno gry jak i pulpitu to 1280x1024.

Czy wiecie co może być przyczyną tych nieprzyjemności???

Spróbuj zainstalować ponownie grę. Skopiuj sobie save`s bo stracisz zapisy z sezonów i karier. Pozdrawiam 666_karol_666

nie pomaga :frowning:

To nie wiem. A na XP chodziła?? spróbuj drugi system władować i moze poleci albo stery od grafiki przeinstaluj. Pozdrawiam 666_karol_666

Teraz już działa. Przeinstalowałem sterowniki do graficzki.

Ale mimo wszystko nie wiem co było tego przyczyną, ponieważ wcześniej (również na win Vista) działała. :shock:

Troszkę to dziwne, chyba po prostu mój komputer miał chwilowo gorszy dzień :wink:

NIE!. Czasami tak bywa, że wystarczy jakiś jeden błąd i trza albo system przeinstalować albo tylko sterowniki. Pozdrawiam 666_karol_666

kto opisze mi jak usunac z mojego kompa system operacyjny vista a zainstalowac xp. prosze o pomoc… omen