Rozdzielczość nie działa

Mój problem polega na tym że rozdzielczość na której tylko chce pracować komputer to 800x600pikseli. Kiedy próbuję zmienić na większą lub zmniejszyć kolory (z ok.30 na 16) lub gdy wgrywam jakąs większą grę pct się sam resetuję wyświetla raport o błędach jest tak samo.Co to jest?

Witaj !

Podaj konfigurację kompa ? Jaki system operacyjny ? Czy masz zainstalowane sterowniki do grafiki i do płyty głównej ? Gdy wejdziesz na właściwości ekrany to jaką informację na temat karty grafiki wyświetla system ?

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Proszę nazwać temat konkretnie.

windows xp pro.

a jak klikam właściwości karty to wyświetla sie że wszystko jest dobrze

-radeon 9200 series ATI technologies Inc.

(jestem laikiem więc jak by ktoś chciał mi pomóc w tym beznadziejnym przypadku pomóc to proszzę o dokładne instrukcję :wink:

Wesołych Świąt (bo mi to się chyba przyda)

PPM na pulpicie > Właściwości > Ustawienia > zmień rozdzielczośc > Zastosuj > monitor wyłączy się i ponownie włączy > dalesz Tak / i odpisz co się dzieje

Ja proponuję zmienić sterowniki do karty graficznej. Może to coś da… :wink:

albo zainstalować- pewnie nie masz

zmieniam rozdzielczość i komputer się resetuje potem wyświetla się raport o błędach.Sterowniki to mam bo taki o komputerów mi ja naprawiał (to chyba właśnie te ATI).

Jeżeli to ATI to sprawdź jaki model i pobierz http://www.nvision.pl/download.php - napewno znajdziesz odpowiedni

A to jest aktualizacja? Poprostu tylko to kupić tak?

Bo tam piszę że są to sterowniki to jak je wgram to będą działać nawet jak już jakieś sterowniki są u mnie?

Poprostu jak wgrasz nowe to zastąpią stare - o ile (wogóle) jakie kolwiek masz

Dziękuję wszystkim. Lecz zanim kupiłam te sterowniki postanowiłam jeszcze zaktualizować te starę i o dziwo udało się ale i tak TXS wszystkim.