Rozdzielczość obrazu trybu awaryjnego

(Mello) #1

Czy może się zmienić tak ni stąd ni z owąd rozdzielczość obrazu trybu awaryjnego. Bo przed chwilą weszłam do trybu awaryjnego i była rozdzielczość taka jak w normalnym trybie. Screen:

trybawaryjny7lo.th.jpg

Z góry dziękuję za odpowiedź.

(Yogi Fazzi) #2

wchodząc w tryb awaryjny masz inną rozdzielczość obrazu niż podczas normalnego uruchamiania systemu, to normalne zjawisko

(Przemoxmx) #3

a jest jakis sposob na zmiane rozdzielczosci trybu awaryjnego? bo jak ja wchodze to ma 640/480 i nie mam wiekszosci ikonek… a chce zeby byla 1024/768

(Yogi Fazzi) #4

tryb awaryjny ma to do siebie że w trakcie jego uruchamiania ładowane są tylko niezbędne składniki systemu konieczne do jego uruchomienia i pracy

(Mello) #5

a Mnie właśnie pierwszy raz mi wyskoczyło w takiej rozdzielczości jaka jest w normalnym jak to zmienić!

(Yogi Fazzi) #6

ale nie rozumiem w czym przeszkadza Ci ta rozdzielczość trybu awaryjnego, przecież normalnie nie pracujesz cały czas w trybie awaryjnym, tylko normalnym, oj Marylka

(Mello) #7

tak ale ja chce się dowiedzieć dlaczego taka zmiana wystąpiła !!

(Yogi Fazzi) #8

masz uparciuchu

http://komputery.katalogi.pl/topic.asp?topic_id=6061

(Mello) #9

klaustrofobian o tą wypowiedz tobie chodzi na tym forum - “w awaryjnymjak napidał Adi … ale … wejdź to tegoż trybu… i ODINSTALUJ stery do grafiki :slight_smile: … a jak właczysz kmpa sportotem to Ci będzie wyświetlalo w 640x480 i będziesz mógł kuż sam po zainstalowaniu sterów … ustawić rozdzielczość” ??

(Yogi Fazzi) #10

Marylka, bardziej nie mogę Ci już pomóc, mimo szczerych chęci

(Mello) #11

czy może to być spowodowane wgraniem najnowszego sterownika do karty graficznej?

(Yogi Fazzi) #12

jak najbardziej może mieć to wpływ, instalowałaś przed pojawieniem sie tych problemów nowe sterowniki karty graficznej?

(Mello) #13

myśle że tak (w sumie nie do końca jestem pewna) nie wiem ale można zrobić eksperyment zainstalować starszą i zobaczyć a potem wgrać najnowszą?

(Yogi Fazzi) #14

tak właśnie zrób, zainstaluj te wcześniejsze sterowniki przy których nie pojawiał się ten problem i zobaczymy co dalej