Rozdzielczość obrazu trybu awaryjnego

Czy może się zmienić tak ni stąd ni z owąd rozdzielczość obrazu trybu awaryjnego. Bo przed chwilą weszłam do trybu awaryjnego i była rozdzielczość taka jak w normalnym trybie. Screen:

trybawaryjny7lo.th.jpg

Z góry dziękuję za odpowiedź.

wchodząc w tryb awaryjny masz inną rozdzielczość obrazu niż podczas normalnego uruchamiania systemu, to normalne zjawisko

a jest jakis sposob na zmiane rozdzielczosci trybu awaryjnego? bo jak ja wchodze to ma 640/480 i nie mam wiekszosci ikonek… a chce zeby byla 1024/768

tryb awaryjny ma to do siebie że w trakcie jego uruchamiania ładowane są tylko niezbędne składniki systemu konieczne do jego uruchomienia i pracy

a Mnie właśnie pierwszy raz mi wyskoczyło w takiej rozdzielczości jaka jest w normalnym jak to zmienić!

ale nie rozumiem w czym przeszkadza Ci ta rozdzielczość trybu awaryjnego, przecież normalnie nie pracujesz cały czas w trybie awaryjnym, tylko normalnym, oj Marylka

tak ale ja chce się dowiedzieć dlaczego taka zmiana wystąpiła !!

masz uparciuchu

http://komputery.katalogi.pl/topic.asp?topic_id=6061

klaustrofobian o tą wypowiedz tobie chodzi na tym forum - “w awaryjnymjak napidał Adi … ale … wejdź to tegoż trybu… i ODINSTALUJ stery do grafiki :slight_smile: … a jak właczysz kmpa sportotem to Ci będzie wyświetlalo w 640x480 i będziesz mógł kuż sam po zainstalowaniu sterów … ustawić rozdzielczość” ??

Marylka, bardziej nie mogę Ci już pomóc, mimo szczerych chęci

czy może to być spowodowane wgraniem najnowszego sterownika do karty graficznej?

jak najbardziej może mieć to wpływ, instalowałaś przed pojawieniem sie tych problemów nowe sterowniki karty graficznej?

myśle że tak (w sumie nie do końca jestem pewna) nie wiem ale można zrobić eksperyment zainstalować starszą i zobaczyć a potem wgrać najnowszą?

tak właśnie zrób, zainstaluj te wcześniejsze sterowniki przy których nie pojawiał się ten problem i zobaczymy co dalej