Rozdzielczość w grach

Witam, moim problemem jest rozdzielczość w grach na windowsie 7. Mianowicie, gdy włączę grę np. Zuma itp. to mam takie dwa czarne paski z boków ekranu. Co mam zrobić aby gra odpaliła się w pełnej rozdzielczości bez tych pasków?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

spróbuj wybrać rozdzielczość panoramiczną

a powiesz mi jak oto moj screen z sterwnika karty

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f1 … 8cd42.html

Próbowałem zmieniać i ustawiac inne ustawienia ale nadal mam ten problem

Przeczytalem gdzies tez ze trzeba wybrac opcje skalowanie ekranu ale niewiem gdzie to jest :stuck_out_tongue:

Spróbuj zmienić rozdzielczość w grze

ja mam rozdzielczosc 1366x768 czyli panoramiczna a w starszych grasz niema takiej rozdzielczosci nobo np w gta 4 moge zmienic i wszystko jest spoko a juz w san andreas niemozna :frowning:

Dodane 11.05.2010 (Wt) 19:48

teraz przeinstalowalem sterownik i nie pokazuje mi sie ikona w pasku zadan ani gdy klikam ppm na pulpicie niema zebym wybral wlasciwosci. jesli ktos by chcial mi pomuc prosze napisac na gg 10479310 !

seba123400 , skorzystaj z przywracania systemu. No a na to już nic nie poradzisz w cs-ie można to zmieniać a nie pierwszej młodości gra dziwne… a w GTA SA nie można by było hmm poszukaj coś na necie jeszcze :wink:

no nic nie znalazlem ale dodam ze mialem wczesniej viste i nic takiego sie nie dzialo a jak przeinstalowalem na seven to sie zaczelo psuc

Ta rozdzielczość zwykle w grach jest najmniej bo jest nietypowa. Monitor jest bardziej szeroki. Aha i jak masz na monitorze guzik ‘‘Auto’’ to powinno automatycznie dopasować.

ale nie mam przycisku kolo ekranu i nie moge dostosowac ekranu !

co zmienic w sterowniku catalyst