Rozdzielenie internetu Asus DSL-N10

Posiadam router Asus DSL-N10 chce nim rozdzielić tzw radiówkę na 2 PC tylko, że kabel sieciowy jest na RJ45 a nie RJ11

1 x RJ11 dla ADSL

4 x RJ45 dla 10/100 BaseT dla LAN

Jak to połączyć?

Ale w czym jest problem? PC podpinasz kablem UTP właśnie na złaczach RJ-45. Napisz dokładnie o co Ci chodzi, ewentualnie daj jakiś schemat sieci.

Pozdrawiam!

W sumie jak na razie chce rozdzielić na jeden PC i TV a dopiero później pod drugi PC.

Router ma niby główne wejście DSL(niebieskie) i wydaje mi się, że jest fabrycznie skonfigurowany pod neostradę

asus-dsl-n10-adsl-wireless-n-router-5dbi-antena-Full.jpg

Więc zrobiłem tak podpiąłem kabel sieciowy pod 1 wejście LAN, z 2 puściłem kablem do kompa i z 3 do TV.

Na PC jest internet lecz nie mam dostępu do konfiguracji router’a dopiero gdy zainstaluje oprogramowanie z dołączonej płytki ale z kolei nie mam internetu

TV połączył się z routerem ip,DNS itd zostało przydzielone lecz nie mam internetu.

Nie mam pojęcia jak mam skonfigurować router aby to hulało… ??

W jaki sposób jesteś podłączony do tej radiówki, bo nie podajesz najbardziej podsatwowych informacji, a bez tego można tylko gdybać. Jak nie wiesz jak się nazywają dane kable, złącza itp. to zrób po prostu zdjęcie, wrzuć do galerii na forum i podaj link.

Pozdrawiam!