Rozdzielenie neta 6 mb na poł

Mam internet z Dialogu 6 Mb i chciał bym dać 3 mb koledze bezprzewodowo kolega mieszka ode mnie jakieś 600 m lub 700 m.no i chciał bym zapytać czy takie coś może w ogóle wypalić chciał bym sie dowiedzieć jaki sprzęt kupić osobiście nie znam sie na takim sprzęcie wiec pytam was

ramirez1 , takie coś może wypalić. Co do dania 3 Mb koleżance też się da tylko zależy jak chcesz programowo (przez komputer), czy sprzętowo(ruter).

Najpierw zajrzyj do umowy z Dialogiem czy w ten sposób nie złamiesz warunków umowy o świadczenie usługi dostępu do internetu. Jeśli będziesz to robić, a oni się dowiedzą to będzie krucho.

spoko sie już nie martw o jakieś łamanie regulaminów spox ja sie chce dowiedzieć jaki sprzęt potrzebuje do tego rozdzielenia.

chciał bym to zrobić. wiem ze potrzeba router i dwie karty tylko ja nie wiem jaka firma sprzętu ma być i ile za niego mamy wydać z kolesiem.pomoże ktoś ?

ramirez1 , polecam sprzęt D-linka, Linksysa(wnętrzności Cisco, sam używam ruter tej firmy i jest super), Cisco(super sprzęt ale niezłe ceny). Co do innych firm to nie ma doświadczenia. Do rutera musiał byś dorzucić jakąś antenę kierunkową.

A co potrzebuje dokładnie pomożesz mi