Rozdzielenie news'ów i felietonów w publikacjach

Hej!

Taka mała propozycja: da radę podzielić dział PUBLIKACJE na stronie dp na newsy i felietony, albo coś podobnego?
Bo chciałbym sobie na przerwie w pracy coś czytnąć fajnego, wchodzę w publikacje i dostaje w twarz ścianą newsów. A ja nie chcę kolejnego newsa o kolejnej aktualizacji snapchata, ja chcę ciekawą ścianę tekstu pióra kogoś z redakcji (wiecie, te z zielonym piórkiem w lewym rogu miniaturki).

Może ślepy jestem i coś takiego już jest, a ja po prostu tego nie widzę.

Da radę coś takiego wyróżnić? Bo newsy są na każdej stronie, twitterze, aplikacji na androida itp. a fajnych tekstów jednak jest coraz mniej w necie.

5!

Arkadiusz Orzeł:
propozycja: da radę

tomekb:
Jesteśmy zawaleni pracą, bo planujemy sporo różnych rzeczy, które lada moment się pojawią.

Wprowadzą ciemny styl dla bloga i przerobiony program partnerski z punkcikami wymienianymi na nagrody. Screen that post.

@smbody Ciemny styl dla bloga jest już od dawna…

Mea culpa. Chociaż… zmienili kolor czcionki oraz background-color na czarny i nazwali to dniem pracy. Przynajmniej próbowali ukryć to dziadostwo za ikonką ustawień (bo innego powodu nie widzę), żeby przypadkiem ktoś tego nie włączył i nie dostał kurwicy od białego tekstu na czarnym jak noc tłem. Autentycznie największe okropieństwo, jakie widziałem od dłuższego czasu.