Rozdzielenie sygnału HotSpota na więcej urządzeń

Witam,

W mieszkaniu mam internet z hotspota niemieckiego telekomu, posiadam login i hasło. Internet działa na laptopie po zalogowaniu się na stronie tmobile. Szukam urządzenia które pozwoli mi korzystać z internetu na laptopie i playstation 3 noki n8 jednocześnie.

W internecie nie odnalazłem nic satysfakcjonującego, jedynie urządzeni Linksys RE1000. Tylko pytanie czy na tym urządzeniu będę mógł zalogować hotspota a potem dzielić to na te urządzenia proszę o wskazówki i pomoc - a jak urządzenia to do 350-400 zł maksymalnie

Zaloguj się do HotSpota na laptopie, zainstaluj program Connectify http://www.dobreprogramy.pl/Connectify, … 17073.html i w tedy założysz drugiego HotSpota, który będzie rozdzielał sygnał na pozostałe komputery.

Ewentualnie możesz użyć wbudowanego w system połączenia Ad-Hoc, nie będziesz potrzebował wtedy tego programu.

Ale to jest alternatywa tylko przy działających obu laptopach a gdy ja chce sobie wyłaczyć laptop drugi straci internet - potrzebuje działającej alternatywy 24/h