Róże

Witam wybaczcie takie pytania, ale czy spotkaliście siez różami w kolorze niebieskim

lub takim bardziej nie typowym?

O ile sie nie myle to są sztuczne róże ;d

czarne… są piękne, nie widziałem na żywo niestety, tylko w necie i TV (może to był fotomontaż, ale były po prostu piękne…)

kurde tu na samym dole wyczytałem ze goście z Japoni maja takie róże

Sorki za link

=======================================

dłuższego linku nie było ??

monczkin

http://www.allegro.pl/item95039611_nieb … e_hit.html

Niebieskie odmiany powstają w drodze wychodowania czarnych kwiatów - są to zazwyczaj hybrydy

Taka jest ładna szkoda że sztuczna!

LiNk

ooo a jak myślicie mozna jeszcze róże zasadzić? Będę sie bawił w ogrodnika widzę :lol:

http://www.obi.pl/pl/porady/garten/pfla … index.html

Dzięki wielkie Monczkin :slight_smile: Tak sieskłada że osoba sprzedająca na allegro to moja nauczycielka od bioli więc już jutro zmykam po sadzonki, dziękuje.

Monczkin:

Uff, z grubej rury :stuck_out_tongue:

A jak chodziłem kiedyś do szkoły, to istniało takie coś, co się nazywa atrament, w buteleczkach, nie w nabojach. Róże albo tulipany - ale lepiej róże - mało rozwinięte i najlepiej - białe - wsadzało się do wody z atramentem albo tuszem kreślarskim, dodawało do róż 1 tabletkę polopiryny, do tulipanów - łyżeczkę cukru, poczekało dwa dni i mieliśmy bajerne niebieskie, zielone albo ciemnofioletowe róże :smiley:

Dziś dostałem właśnie sadzonkę niebieskiej róży, przy pomocy mamy ją własnie zasadziłem. jak coś wyrośnie to wrzucę fotki :slight_smile:

mozesz tez kupic biala [a raczej bardzo jasny odcien czerownego/rozowego] i wkaldasz ją do pojemnika z niebieska farbka… :slight_smile: rozcinajac wczesniej łodyge na dwie części

Sam zobacz

w krakowi na rynku mozna kupic niebieskie roze - hit krakowski :slight_smile:

Właśnie z tego źródła kupiłem sadzonkę Asterisku

Złączono Posta : 18.05.2006 (Czw) 19:58

Spróbuję też z tym atramentem wyśle wam fotki jak mi się uda.

debek , to nieładnie tak przekręcać nicki innych :wink:

no ba przyłapałeś mnie :stuck_out_tongue: