Rozjechane ikony w wersji PL Visty

Witam :slight_smile:

W wersji PL Visty ikony są mocno rozchejane i zamiast być w kwadracie, jak to jest w wersji ENG, są w takim spłaszczonym prostokącie. Widziałem kiedyś program, który zmieniał tę niedogodność, ale wczoraj po FORMACIE udało mi się samemu to zmienić i teraz mam ikonki tak jak w Viście ENG.

Może ktoś z was odkrył to wcześniej ale ja chciałem podzielić się ze wszystkimi, jeśli ktoś by chciał wiedzieć jak to zrobić proszę tu napisać, a ja napiszę jak to zrobiłem.

2j5x6o7.jpg

Pozdrawiam

_____________

EDIT: Mogę :slight_smile:

No to zaczynamy: PPM na Pulpicie -Personalizuj-Kolor i wygląd okien-Otwórz właściwości wyglądu klasycznego, aby uzyskać więcjej opcji kolorów-Zaawansowane-Teraz wybieramy z elementów-Rozmieszczenie ikon (pionowe) zmieniamy na 34, potem Rozmieszczenie ikon (poziome) zmieniamy na 48 Klikamy na OK- Zastosuj i mamy ikonki jak w Viście ENG :smiley:

A nie możesz tak odrazu ?

A mi się udało po formacie tapetę zmienić.Jeśli ktoś by chciał wiedzieć jak to zrobić proszę tu napisać, a ja napiszę jak to zrobiłem.

Bez żadnego problemu i proszenia się Twojej osoby można to zrobić programem Sunrise vista configurator.

Ja gdy używałem Sunruse konfiugurator nie widziałem tej opcji ;? A, raz wyłaczyłem nim “Niby” zbędne usługi i wtedy moje używanie programu się skończyło, gdyż padł mi Windows.

_____

Nie moja wina, że nie widziałem :slight_smile: Ale nie sądziłem, że od razu będą wielkie pretensje.

Żegnam.

Dobrze,że założyłeś ten temat bo zawsze może się komuś przydać,ja akurat o tym nie wiedziałem jako iż używam Windows XP.Przy kupnie nowego kompa kupię sobie raczej Windows 7 ale pod warunkiem,że będzie też wyglądać tak fajnie jak Vista,i menu start oraz pasek zadań będzie taki jak w Windows Vista ENG