Rozjeżdzanie w firefoxie .. Pomocy

Witam!

Otóż mam niesamowicie intrygujący problem :confused:

Rok temu robiłem projekt strony www, praktycznie go wtedy skończyłem i

wszystko było ok. Lecz dopiero teraz (po roku czasu) doszło do tego, iż

trzeba było tą strone wrzucić na serwer. Tak więc odszperałem stary projekt

na dysku i otworzyłem konkretne pod strony… okazało się, iż gdy otwieram

strone w Firefoxie nie jest ona spójna, są nieestetyczne przerwy pomiędzy elementami

witryny… co dziwne, w Internet Explolerze wszystko jest jak najbardziej ok i poprawnie

wyświetlane… A co jeszcze dziwniejsze…pamiętam, że gdy robiłem tą strone rok temu,

używałem tylko i wyłącznie Firefoxa…więc musiało byc wtedy w porządku… a teraz nie jest…

Zamieszczam screen, by pokazać te przerwy: http://www.occur.pl/image,c9a3c667ce.html

Co mam zrobić? Czy da się to jakoś dostosować do Firefoxa? Bardzo prosze o wskazówki za które

z góry serdecznie dziękuje…

Pozdrawiam

Kuba

img { display: block; }

ale gdzie mam wkleic ten fragment kodu? w ktore miejsce?

W arkusz css, gdzieś u góry i zobacz czy pomogło. Być może trzeba uściślić dla danego div aby Ci strony nie rozwaliło.

Niestety nie pomogło … Próbowałem wklejać kod w każde już miejsce… dziesiątki kombinacji :confused:

Pokaż stronę on-line bo teraz to tylko mogę zgadywać a jak widzisz to nie zgadłem.

strona online: www.scampi.com.pl

Witam,

Zamień linijki:

[/code]




na

[code] glowna_09.jpg

[/code]




na

[code] glowna_10.jpg

[/code]




na

[code] glowna_12.jpg

[/code]




na

[code] glowna_13.jpg

[/code]




na

[code] glowna_15.jpg

Pełen kod HTML: http://paste.org/index.php?id=3554

Polecam tworzyć stronę na div’ach, a nie na tabelkach.

Pozdrawiam

Dzieki wielkie!

A wiecie co jest najdziwniejsze? Że ta strona rozjeżdżała się w Firefoxie tylko u mnie :confused:

Sprawdziłem na 4 innych komputerach z przeglądarką Mozilli - tam było wszystko ok…

Teraz to już w ogole nie mam pojecia… co i jak… czy to wina twkiła w mojej przegladarce???

Tak czy siak kod…pomógł

Jeszcze raz thx! =D>

Nie ja mam firefoxa 3.0.1 i u mnie nadal jest tak samo jak przedtem było

fotoqv5.th.png