Rozkładanie maty z płytkami ceramicznymi

(quantumrush) #1

Jak rozłożyć matę z płytkami ceramicznymi grając jako Rookkie

(rgabrysiak) #2

Prosto i na podłogę :slight_smile: Twoje pytanie jest tak “precyzyjne”, że nie sposób udzielić innej odpowiedzi.

(quantumrush) #3

Już tłumacze. Gdy trzymam karabin to ten karabin jest widoczny, gdy trzymam pistolet to też jest widoczny, gdy nacisnę kolko myszki to pojawia się drut kolczasty gdy nacisnę G to pojawia się granat. Ale jak zrobić żeby pojawiła się mata z płytkami ceramicznymi żebym trzymał w rękach.

(lordjahu) #4

Ale się uśmiałem.

Ty naprawdę nie zrozumiałeś w czym rzecz. Temat w dziale gry “Rozkładanie maty z płytkami ceramicznymi”. Pytasz się o grę ? To napisz chociaż o jaki tytuł.

(quantumrush) #5

Chodzi o grę Rainbow Six Siege

(lordjahu) #6

Czy przez ten czas sprawdziłeś choćby ustawienia klawiszologi w grze ? (opcje)

Poza tym tę matę można też przypisać do innej czynności, pod warunkiem że mamy ją w ekwipunku. 

(quantumrush) #7

Nie wiem gdzie jest klawiszologia. Drugą część zdania nie bardzo rozumiem, W plecaku mam drut kolczasty, i rozkładaną oslonę i jeszcze jakieś dwie rzeczy. Do jakiej czynności mogą przypisać matę?

(lordjahu) #8

Opcje - sterowanie

W plecaku masz te dwie rzeczy - to zobacz w ustawieniach klawiszy który odpowiada za jaką czynność.

500px-Pc_controls.jpg?version=8e02d4bb92

(quantumrush) #9

Dzięki za odpowiedź - tylko szkoda, że po angielsku

A te maty to pod przyciskiem G - Generic Gadget czy pod innym. Jestem słaby z angielskiego.

(quantumrush) #10

Czy naprawdę nikt nie wie jak rozłożyć maty - próbuje pomóc kolegom z drużyny ale nie wiem jak?

(lordjahu) #11

Raczej nikt z nas w to nie gra - napisz do YouTuberów - np. Remigiusz Rock w to gra to może pomoże ?