Rozkładanie maty z płytkami ceramicznymi

Jak rozłożyć matę z płytkami ceramicznymi grając jako Rookkie

Prosto i na podłogę :slight_smile: Twoje pytanie jest tak “precyzyjne”, że nie sposób udzielić innej odpowiedzi.

Już tłumacze. Gdy trzymam karabin to ten karabin jest widoczny, gdy trzymam pistolet to też jest widoczny, gdy nacisnę kolko myszki to pojawia się drut kolczasty gdy nacisnę G to pojawia się granat. Ale jak zrobić żeby pojawiła się mata z płytkami ceramicznymi żebym trzymał w rękach.

 

Ale się uśmiałem.

Ty naprawdę nie zrozumiałeś w czym rzecz. Temat w dziale gry “Rozkładanie maty z płytkami ceramicznymi”. Pytasz się o grę ? To napisz chociaż o jaki tytuł.

Chodzi o grę Rainbow Six Siege

Czy przez ten czas sprawdziłeś choćby ustawienia klawiszologi w grze ? (opcje)

Poza tym tę matę można też przypisać do innej czynności, pod warunkiem że mamy ją w ekwipunku. 

Nie wiem gdzie jest klawiszologia. Drugą część zdania nie bardzo rozumiem, W plecaku mam drut kolczasty, i rozkładaną oslonę i jeszcze jakieś dwie rzeczy. Do jakiej czynności mogą przypisać matę?

Opcje - sterowanie

W plecaku masz te dwie rzeczy - to zobacz w ustawieniach klawiszy który odpowiada za jaką czynność.

 

 

500px-Pc_controls.jpg?version=8e02d4bb92

Dzięki za odpowiedź - tylko szkoda, że po angielsku

A te maty to pod przyciskiem G - Generic Gadget czy pod innym. Jestem słaby z angielskiego.

Czy naprawdę nikt nie wie jak rozłożyć maty - próbuje pomóc kolegom z drużyny ale nie wiem jak?

 

Raczej nikt z nas w to nie gra - napisz do YouTuberów - np. Remigiusz Rock w to gra to może pomoże ?