Rozkminki na temat Nokii 6120 i jak odzyskać swoje SMSy

Jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że może telefon gubi się w takim przypadku przy kontaktach zapisanych na sim (albo na telefonie - nie wiem jak Ty tam sobie kontakty zapisujesz…) :-s

A gdy przytrzymasz dłużej klawisz menu podczas pisania sms nie pokazuje się listwa z uruchomionymi aplikacjami? Przeskakujesz sobie gdzie chcesz (celem wykonania połaczenia telefonicznego na przykład) a później znów przytrzymujesz klawisz menu, pojawia się lista aktywnych aplikacji, wybierasz SMS i kończysz pisanie wcześniej zaczętej wiadomości.

Zapisuję w pamięci telefonu wszystko - esy i kontakty, na karcie SIM nic nie ma a nawet jak było, to też nie zczytywało. Nie ważne, tępa ta Nokia i tyle :stuck_out_tongue:

Tak, pokazuje się. I jest to jakieś rozwiązanie…

Co do baterii okazało się, że sprawcą jest cClock :? Od kiedy go wyłączyłam, bateria chodzi od sobotniego ładowania do teraz i mam ostatnią kreskę, ale nic na razie nie jęczy o żarcie, czyli zamyka się 4ta doba bez ładowania… Dziwne swoją drogą, że twórca cClock zapewnia, że pobór mocy wygaszacza jest niewielki a przy jego włączeniu czasami musiałam ładować telefon codziennie, skandal :evil:

Dla mnie tematem najważniejszym jest obecnie jak przywrócić swoje wiadomości ze starego telefonu z katalogu ‘Moje foldery’ do tego samego, ale w Symbianie.

Witam :slight_smile: kupilam ostatnio nokie 6120…ktora posiada program symbian…mam kabel oraz program PC Suite…pobralam juz duzo programow do tego tel , ale nie moge zadnego wgrac…za kazdym razem pokazuje mi sie komunikat o tresci “prosze dokonczyc instalacje za pomoca interfesju uzytkownika telefonu” wiec jak moge to zrobic? szukalam inf w necie ,ale nigdzie nic takiego nie pisze…prosze o szybka pomoc^^

Rozumiem, że to jest treść z ekranu monitora?

Pozostałą częśc operacji wykonujesz za pomocą komórki.

Nie pojawia się na ekranie telefonu odpowiedni komunikat? Zatwierdzasz instalkę, wybierasz miejsce gdzie ma być program zainstalowany (pamięć telefonu lub karta pamięci) i to wszystko.

Witam

Od kilku dni próbuje znaleźć jakąś nawigację pod nokię 6120 i puki co mi się nie udaje, może możecie coś mi polecić, może jakieś szczegóły dotyczące instalacji (to moj pierwszy tel z symbianem)

Ps. Napiszcie chociaż, czy komuś chodzinawigacja na tym telefonie :slight_smile:

Pozdrawiam

Ten telefon nie posiada Nawigacji ! tylko musisz sobie kupić jakiś odbiornik GPS z którym połączysz się po przez BLUETOOTH :]

więc poszukaj sobie jakiś modułów GPS

A program do nawigacji to np polecam Tom Tom mapy itp…